Sisukord
Välismaa
Tänane leht
11.09.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Ministeeriumil on vaid poole kohaga kriisikustutaja Võimumängurina pildil tagasi Tagakülg Paarikümnel ruutmeetril saab elada nagu tigu Eesti lühiuudised lk 4 Kohvri resolutsioonini jõuti hõlpsalt Vabatahtlikud ootavad pagulasi avasüli Majandus Soome kõrgepalgalised maksavad rohkem Krokodillid lähevad bürokraatiamasina kallale Välismaa Kohvri resolutsioonini jõuti hõlpsalt Varisõda Süürias suurendab pingeid Venemaa ja lääne vahel Välismaa lühiuudised Afganistani murenenud riik Arvamus Jaak Allik: Savisaar hävitab poliitikuid, kes sooviksid temaga koalitsiooni minna või isegi suhelda Juhtkiri: edu «krokodillidele» kodanike koorma vähendamiseks! Indrek Kuus: sigareti saatus Postimees 1929. aastal: kommunistliku töökorralduse pankrot - «kontrrevolutsiooniline» pööre nõuk. Vene vabrikuelus Päeva karikatuur Henrik Roonemaa: universumi direktorid lähetasid meile seadme Ants Laaneots: kas immigrandid uputavad Euroopa? Jaan Sõrra: meeleavaldus Toompeal on põllumehe viimane õlekõrs Kultuur Naistevahetus kui keskkonnateadlik tarbimine Koht, kus kogutakse Arvo Pärdi mõtteid Sport Spordi lühiuudised Läti kaitse võttis eestlastelt sajandi mängus võidu Läti peatreener osutus selgeltnägijaks Raskes rollis olnud Veideman tõusis esile Tänaku tööandja tahab endale maailma parimat pilooti Tarbija Suvel elab ja töötab siin Soome president Tartu Ebaseadusliku maja üürnik kukkus sandiks Dokfilmi Mati Undist rikastab tema videokogu Jooksuüritus meelitab Jõgevale sadu lapsi Lastekunstikool muutis õppekava paindlikumaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kohvri resolutsioonini jõuti hõlpsalt

3 min lugemist
Eston Kohver FOTO: Reuters / Scanpix

Tunne Kelam konservatiivide, Kaja Kallas liberaalide ja Indrek Tarand roheliste fraktsiooni nimel aitasid kokku leppida ja eilsel täiskogu hääletusel ka vastu võtta europarlamendi resolutsiooni, millega hurjutati Venemaad Eston Kohvri ning ukrainlaste Oleg Sentsovi ja Oleksandr Koltšenko röövimise pärast ja nõuti nii nende kolme kui ka piloot Nadežda Savtšenko vabastamist.

Tellijale Tellijale

Eesti saadikud algatasid esialgu ennekõike Kohvri probleemile pühendatud resolutsiooni suhteliselt ühel ajal oma saadikurühmades. Et Kelami Euroopa Rahvaerakonna (EPP) fraktsioon esitas ettepaneku esimesena, sai tema endale au kõnelusi juhtida. Nii tema kui ka Kallas ja Tarand kinnitasid eile Postimehele, et suurt vaidlust ka polnud.

«Üldiselt pole ma ammu näinud nii libedalt kulgevat redaktsioonikoosolekut, kui meil siin teisipäeval oli,» lausus Tarand.

10.09.2015 12.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto