Sisukord
Kultuur
Tänane leht
12.09.2015
Eesti Tagakülg Jooksjate meelitaja Valule vaatamata tööl Lind ja madu vaatasid tõtt Mineviku peatükid tuleks sulgeda esikas 12.09 Assar Pauluse istung tuli algusminutitel katkestada Tööotsijad küsivad sageli liiga suurt palka Koolijuhid suhtuvad hilisesse koolipäeva skeptiliselt Sünnipäevalaps Arvo Pärt äratati tema enda lastelauluga Ministeerium soovib katta õppustel osalevate teenistujate palgavahe Euroopa tasemel liider Homne debütant hoidub arutust riskist Kammbäkk Eesti lühiuudised Palju õnne Kes on rikas, julgeb tõde näkku öelda Välismaa Valule vaatamata tööl Austria on kvootidega harjunud Väike Austria linn armastab pagulasi Välismaa lühiuudised: 11.09.2015 Arvamus Päeva karikatuur Marti Aaviku essee: pool sulas ja minaretid kerkivad? Juhtkiri: pisik tervise teenistuses Postimees 1939. aastal: piiritusel kulla hind Jaak Urmet: kes ma olen? Väljakasvamine eestlasest (4) Sayonara töötaja, elagu algoritm Kirjandustund Jan Kausiga Kultuur Luulehetk – hetk luules Keha on vaim See ei ole tüvitekst Siirupine tukk ei lehvi Uus Villalobos Oluliselt ebaoluline Hea album tüütu mixtape’i kestas Tööstuspärand astub varjust välja Kirjandustund Jan Kausiga Tähelepanelik kameeleon Sport 16 paremat jätkavad võitlust Prantsusmaal Spordi lühid Tänak lõpetas Austraalia MM-ralli avapäeva kaheksandana Eesti korvpallikoondis – kes säras, kes kõrbes Ideaalne ettevalmistus tõi MM-pronksi ja tõstis Rio OMiks medalipretendentide ringi Legend lahkus pisarais, ent võib naasta Tarbija Jurist vastab Töö & Karjääri lühiuudised lk 16 Kuidas küsida palka parasjagu Kombinaatidest saavad perekodud Kuhu haihtus Marlboro Man? AK Marti Aaviku essee: pool sulas ja minaretid kerkivad? See ei ole tüvitekst Suur segadus ERSOs Uus Villalobos Keha on vaim Oluliselt ebaoluline Siirupine tukk ei lehvi Reformikate rahalaev kütab kirgi Hea album tüütu mixtape’i kestas Viimane veerg Kontsert Evelin Ilvese toetuseks Teeme rahval tuju paremaks Narkootikumide kasutamine tuleks dekriminaliseerida (2) Jaak Urmet: kes ma olen? Väljakasvamine eestlasest (4) Sayonara töötaja, elagu algoritm Tööstuspärand astub varjust välja Arter Pingutus võib olla pikk, aga lõbus peab olema Ajatelje lummuses Margit Härma: ka mehed arenevad Horoskoop Kuhu haihtus Marlboro Man? Kuidas ma Kuldnokaga mööda linna noolisin Mailis Reps – viis last, neli huviala, kolmest koerast rääkimata Kes on rikas, julgeb tõde näkku öelda Tähelepanelik kameeleon Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uus Villalobos

1 min lugemist
Vilod- Safe In Harbour FOTO: Kuvatõmmis

Vilod

Safe In Harbour

Perlon

Hinne: 3

Tellijale Tellijale

Vilodi Vi on Ricardo Villalobos ja Lod on Max Loderbauer ehk siis microhouse’i visionäär kohtub dub techno pioneeri Moritz von Oswaldi Trio liikmega. Sünnib selle tagajärjel kriuksuv glitchjazz, ehkki Villalobose muusika kõlab ikkagi nii, nagu teeb seda mees, kes sündinud Tšiilis, kuid elanud suurema osa elust Saksamaal – ekstaasi püüdlevad löökriistad, mida represseerib kalgi täpsusega elektroonika.

Villalobos meisterdab vähemalt ühe remiksi kuus, kuid albumid talle ei meeldi, sest need suruvad lood lühikesteks ja nõuavad ka erinevate meeleoludega palasid. Villalobosel, kes teeb DJna maratonsette, on aga ka muusikuna nii, et hea loo korral unustab end salvestama, ja üritab ehk peatuda alles poole tunni möödudes, sest sellest tavaliselt piisab. Nagu mõni mees mängib rongidega, manipuleerib teine helisagedustega. Villalobos ehitab kõik helid ise, ta ei kasuta tarkvara. Ta üritab elektroonilises muusikas akustilise muusika vastet saavutada ja talle meeldib lugudesse auke, tühje kohti jätta. Ta on digitaalse tehnoloogia vastu ja ostab kokku vana analoogvarustust.

11.09.2015 14.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto