L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kolm uut ministrit said ametisse

Facebook Twitter
Comments
Peaminister Taavi Rõivas (paremalt esimene) viis eile Kadriorgu president Toomas Hendrik Ilvesega (esiplaanil) kohtuma oma valitsuse kolm uut ministrit: Jevgeni Ossinovski (vasakult), Hannes Hanso ja Liisa Oviiri.
Peaminister Taavi Rõivas (paremalt esimene) viis eile Kadriorgu president Toomas Hendrik Ilvesega (esiplaanil) kohtuma oma valitsuse kolm uut ministrit: Jevgeni Ossinovski (vasakult), Hannes Hanso ja Liisa Oviiri. Foto: Erik Prozes

Riigikogu alustas eile piduliku istungiga sügisistungjärku ning taas kogunenud parlamendi ees andsid ametivande ka kolm uut sotsiaaldemokraadist ministrit.

Enne riigikogu ette minemist nimetas president Toomas Hendrik Ilves eile Kadriorus peaminister Taavi Rõivase (Reformierakond) ettepanekul uueks tervise- ja tööministriks Jevgeni Ossinovski, ettevõtlusministriks Liisa Oviiri ja kaitseministriks Hannes Hanso.

Hanso ütles pärast kohtumist presidendiga, et kaitsevaldkond on seni olnud väga kindlakäeliselt juhitud. Olulisemate eesmärkidena uues ametis tõi Hanso välja tugevad liitlassuhted ja kaitsekulutuste taseme hoidmise. «Minul ministrina ei ole kaitsepoliitika suunitluses mingisuguseid muutusi ette näha,» sõnas ta. «Ma tunnen end selles ametis küllalt kindlalt.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles