Sisukord
Sport
Postimees
15.09.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert President kohtus kauaaegse sõbraga Tagakülg Kolm uut ministrit said ametisse Eesti lühiuudised Maadleja August Englase elu jäädvustati filmi Põllumehed näitasid Toompeal jõudu SEB: üle kolmandiku piimatootjatest võttis maksepuhkuse Majandus Eesti toidukauplused lõhnaturundust innukalt kasutama ei tõtta Majanduse lühiuudised Välismaa Välismaa lühiuudised Pevkur: kohtumisel valiti õige suund Kohtumine Rõivasega ajakavasse ei mahtunud Migrandikriisisist on saanud pinnas, kust sirguvad piiripunktid Arvamus Airi Värnik: mustad tuuled meditsiinis Lugeja kiri: Põllumeeste PR-etendus Lugeja kiri: Jaak Urmeti sõnum Tõnis Oja: saamata jäänud tulu Juhtkiri: nii nagu seni edasi minna ei saa Postimees 1910. aastal: mis meid kinnitab ja seob, et meie koost ei laguneks? Raul Kirjanen: Eestil puudub majanduspoliitika Kultuur Kümme lunastavat päeva Oscarite-hooaeg tuleb Eestile huvitav Sport Spordi lühiuudised Veideman: olime EMi kahes esimeses mängus pehmod Kaljus tööd jätkav Terehhov: keegi kellegi peale vihane ei ole Rikkad inglased hingavad suurele kolmikule kuklasse Tarbija Uus iPad kipub töölauale Teised suured tahvelarvutid Tartu Tartu ülikooli doktorant loob imekangast Vastse-Kuuste lihatööstus lõpetab töö Seatigu toob aednikule kahju asemel kasu Poliitiline ebastabiilsus pärsib erakooli loomise indu Gert Kullamäe: minu eesmärk on lüüa läbi Euroopas Evaldas Žabas: tahan tulla meistriks Vahur Kalmre kirjutab Rockist raamatut Meelelahutus Koomiks Sudoku

Gert Kullamäe: minu eesmärk on lüüa läbi Euroopas

4 min lugemist
Gert Kullamäe. FOTO: SCANPIX

Vähem kui kuu aja pärast alustab TÜ/Rock uut korvpallihooaega.  Peatreener Gert Kullamäe sõnul  on tema selge eesmärk viia Tartu esindusmeeskond tänavu euro-  sarjas nelja parema hulka.

Tellijale Tellijale

7. oktoobril alustab TÜ/Rock uut korvpallihooaega. Kuivõrd selle aasta EM on Rocki ettevalmistust seganud?

Eks see on olnud natukene teistmoodi suvi kõigile, nii treeneritele kui mängijatele. Aga mis ta ikka seganud on. See on paratamatus, et meie klubist oli seal mitu mängijat. Olime sellega arvestanud ja sellest lähtuvalt tegime ka oma suveplaanid. Kui teised satsid, näiteks Pärnu ja Rapla, alustasid juba augustis, siis meie alustasime ettevalmistust teadlikult hiljem.

14.09.2015 16.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto