Sisukord
Sport
Tänane leht
22.09.2015
Eesti Eesti mehed kuuluvad Euroopa pikkade hulka Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Hoolekandeteenused: pagulaskeskus võiks olla Vägeval Palju õnne Eesti lühiuudised Võrumaal avariis hukkunud neiu oli sõidukijuhi elukaaslane Tagakülg Võrumaa metsa püstitati kõlakojad loodushäälte kuulamiseks Sester: Riigieelarve panustab julgeolekusse ja majanduskasvu Riigikohus asub Toobali ja Laasi kaasust arutama oktoobris Esikülg 22. september Ministeerium valmistab ette plaani kliimamuutustega kohanemiseks Liikumisnädal algas innustava kepikõnniga Majandus Seppälä läheb kasumi teenimiseks tagasi minevikku Majanduse lühiuudised Volkswagen pettis mastaapselt Välismaa Välismaa lühiuudised Konservatiivne analüütik soovitab Ühendriikide lähenemist EL valmistub uueks teravaks pagulasaruteluks Arvamus Anne Sulling: Merkeli-Junckeri poliitika on pigem probleem kui lahendus Juhtkiri: inimese päev Aivar Reinap: viimne kartulivõtt Postimees 1935. aastal: lennuk kõigile – mootorratta asemele astub aeroplaan Ahto Lobjakas: Türgi, Euroopa uksehoidja Arnold Rüütel: panus maaelule on panus jätkusuutlikule Eestile Kultuur Tõnis Savi – avaliku ruumi revolutsionäär Ivo Lill pani klaasi tantsima Sport Spordi lühiuudised Inglannad näitasid Tallinnas võimu Väljavilistatud MVP suur triumf Rohkem raha nõudvad kohtunikud keelduvad vilistamisest Ujujad uue laine ootuses Tartu Tartu kunstimuuseum tahab ERMi maja Gandhi sõnum ei aegu Turu tänava ääres käib kergliiklustee ehitus Kaks tilka väga head oliiviõli ja üks itaalia mees Itaallane õpetab keelt ja ehitab oma baari Kuum Sitsiilia köök aurab siinsamas Tartus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ujujad uue laine ootuses

3 min lugemist
Eesti tippujujad. FOTO: Jaanus Lensment

UJUMINE. Eesti ujujatel on augusti alguses toimunud maailmameistrivõistlustest selja taga rohkem kui kuu ning juba puhuvad uued tuuled ja käivad ettevalmistused järgmisteks võistlusteks. Tänavune sügis võib aga ujujatele tuua uusi laineid, sest Eesti Ujumisliidu presidendi Karol Kovaneni sõnul käib praegu töö selle nimel, et valmiks koondist kui tervikut ühendav ja toetav süsteem. 

Tellijale Tellijale

Alles mullu suvel käivitus Eesti ujumises klubide ning koondise kõrval uus üksus ehk eliitrühm, mille valitud liikmed treenisid sloveenlase Peter Mankoči käe all. Aasta aega kestnud projekti tõehetk oli tänavu augustis toimunud MM, kus Eesti ujujate kohad jäid oodatust tagasihoidlikumateks ning tulemata jäid ka koondise peatreeneri Riho Aljandi poolt MMi eel välja käidud eesmärgid ehk poolfinaalikohad.

Veidi rohkem kui kuu pärast MMi lõppu pole aga Eesti Ujumisliit eliitrühma projekti prügikasti visanud või maha kandnud, vaid vastupidi – sellest on hakatud arendama uut koondiseplaani. «Vahepealne ehmatus oli vajalik ja näitas, millega peame veel tööd tegema,» selgitas Kovanen.

21.09.2015 23.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto