Sisukord
Päevakomm
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (23) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1938. aastal: ajalehed peavad vutilahingu

1 min lugemist

Homme kell 5 p. l. kohtuvad Tamme staadionil «Päevalehe» ja «Postimehe» jalgpallimeeskonnad. «Päevalehe» meeskond saabub Tartu homme kell veerand 11 hommikul ja sõidab kohe edasi Vahi koolidesse hommikueinele. Selle järel külastatakse Eesti Rahva Muuseumi Raadil ja tutvunetakse muude Tartu vaatamisväärsustega.

«Päevalehe» meeskonnas löövad kaasa mitmed omaaegsed ja praegused tuntud jalgpallimehed. Nii näiteks Brun on ÜENÜ esimese meeskonna mees, Kaun mängib Tallinna Jalgpalliklubis, Talviste on omaaegse Pärnu jalgpallimeeskonna kapten, Koni «Päevalehe» meeskonna kapten, on Eesti Jalgpalliidu juhatuse liige ja meie tuntumaid jalgpallispordi juhte.

Nagu ülaltoodust näha, on «Päevaleht» koostanud väga tugeva meeskonna, kuid ka «Postimees» tahab väärilise vastasena esineda, lootes, et Tamme staadioni tihedalt täidetud tribüünid kodulinna meeskonna esinemist ennastsalgava ergutusega toetavad.

«Postimehe» suurkäitises on jalgpallimängijaid rohkesti. Muidugi on hoolitsetud ka reservide eest, kui esindusmeeskonnast mõni peaks rivist välja kukkuma.

Tartu kodanikkudele on «Postimees» igapäevane oodatud külaline. Seekord aga loodab «Postimees», et võistlust jalgpallis «Päevalehega» külastaksid üksmeelselt kõik Tartu kodanikud. 23.09.1938

Seotud lood
28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto