Sisukord
Välismaa
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (24) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Katalaanid on kimpus venelaste tähelepanuga

2 min lugemist
  • Venemaa üritab Kataloonia esindajaid meelitada oma seminaridele ja üritusele
  • Albert Royo-Mariné sõnul mõistavad nad Krimmi anneksiooni hukka
Albert Royo-Mariné FOTO: Diplocat.cat

Aasta alguses ka Tallinnas ja Tartus katalaanide iseseisvuspüüetele pühendatud seminaridel esinenud katalaanide eestkosteorganisatsiooni juhi Albert Royo-Mariné sõnul torkas talle Eestis silma teistest Baltimaadest suurem sarnasus Põhjamaadega, Läti ja Leeduga sarnaselt tunnetas ta aga siingi Vene varju mõju.

Tellijale

«Venemaa on suur jõud,» nentis Royo-Mariné. «See mõjutab ka seda, kuidas avalik arvamus Kataloonias ja mujal toimuvast kujuneb.»

Juhi sõnul on nad ka ise kimpus Moskvast lähtuva tähelepanuga. «Venemaa üritab näidata kogu maailmale, kuidas nad destabiliseerivad konflikte ELi sees, näiteks eralduda soovivates piirkondades,» rääkis ta. «Justkui üritades õiguspäraseks muuta seda, mida nad on teinud Ukrainas – mida meie ei saa üldse aktsepteerida.»

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto