Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
24.09.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Poiss, kes unistab John Deere’ist Palju õnne Tagakülg Tuntud kokk: töötavat inimest on alati ilus mitte ainult vaadata, vaid ka aidata Mustpeade maja sai imeklaveri Süda viis haiglasse Savisaarega, kuni lõpuni Eesti lühiuudised lk 3 Prokuröri näpuviga tõi esimese punktivõidu Savisaarele (1) Oht saada ametist kõrvaldatud Jättis kapos ütlused andmata Male Politsei esitas MMSi müüjatele kahtlustused Mälumäng «Puhas kui prillikivi» Majandus Volkswageni juht astus tagasi Segaduses pangad liigutasid alusetult sadade tuhandete klientide raha Finantsinspektsioon: pangad peavad oma suutlikkusega tõsiselt tegelema Eesti Pank: seekord ei kukkunud kõige paremini välja Majanduse lühiuudised Välismaa Egiptus ostab algselt Venemaale mõeldud Mistralid endale Kus migrandid Euroopas elada tahavad? Oodatud ühendaja või kasulik idioot? Arvamus Tiia Kõnnussaar: aga kes eestlastest hoolib? Rasmus Lumi: ebatavalised valimised Kataloonias Liina Kersna: tõmbame jooned lõpuks murule! Andres Reimer: usun Savisaart Juhtkiri: põgenikekriisis liiguti sisuliste küsimusteni Päeva karikatuur Postimees 1910. aastal: päikese soojuse tarvitamisele-võtmisest Olesja Lagašina: kas Savisaareta Keskerakond kaotab venelaste hääled? Kultuur Uudne ja ligipääsetav Tarm Katkise Beethoveniga helilooja Sport Spordi lühiuudised Kohtunikud võitlesid välja selle, mis nagunii olemas Red Bull surus Ferrari nurka Turvalisem F1 naaseb mornilt Jaapanisse Flora läheb tiitlimängudele vastu ühe ründajaga Tarbija Tuntud kokk: töötavat inimest on alati ilus mitte ainult vaadata, vaid ka aidata Poiss, kes unistab John Deere’ist Toidukuivati – sügishooaja tegija Tartu Raviretuusid said katsetest läbi Lasteaialaps küpseb ka eelkoolita Linn siiski plaanib bussiliini üle Ihaste silla Raadi dendropargis seisab töö rahapuuduse taga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Linn siiski plaanib bussiliini üle Ihaste silla

2 min lugemist
FOTO: TPM

Ihaste sild on ammu valmis ja peatusetaskud rajatud, kuid bussi käima panna ei saa, sest praeguse liinilepingu võimalused on ammendunud, on linnavalitsus selgitanud. Kuid kes keelaks teha uue hanke ühe uue liini avamiseks?

Tellijale Tellijale

Just sellise küsimuse esitas endine ettevõtja ja endine linnavolinik Elmut Paavel hiljaaegu lehetoimetusele ja vastas ka ise: mitte keegi. Sedasama küsimust on Paavel jutuks võtnud ka linna ametimeestega. Tuleb välja, et plaane on peetud, et bussiliini üle Ihaste silla võiks tõesti käima panna mõnevõrra varem kui 2017. aasta suvel, mil praegune liinileping läbi saab. Küsimus on ainult selles, kas poliitikud leiavad lisaraha.

«Ega muu ei takistagi. Tuhat eurot päev ja läheb lahti,» ütles linnamajanduse osakonna juhataja Rein Haak. «Mingi osa saaks piletirahana tagasi. Praegu on piletitulu koos maksutagastusega umbes 40 protsenti.»

23.09.2015 25.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto