Sisukord
Eesti
Tänane leht
24.09.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Poiss, kes unistab John Deere’ist Palju õnne Tagakülg Tuntud kokk: töötavat inimest on alati ilus mitte ainult vaadata, vaid ka aidata Mustpeade maja sai imeklaveri Süda viis haiglasse Savisaarega, kuni lõpuni Eesti lühiuudised lk 3 Prokuröri näpuviga tõi esimese punktivõidu Savisaarele (1) Oht saada ametist kõrvaldatud Jättis kapos ütlused andmata Male Politsei esitas MMSi müüjatele kahtlustused Mälumäng «Puhas kui prillikivi» Majandus Volkswageni juht astus tagasi Segaduses pangad liigutasid alusetult sadade tuhandete klientide raha Finantsinspektsioon: pangad peavad oma suutlikkusega tõsiselt tegelema Eesti Pank: seekord ei kukkunud kõige paremini välja Majanduse lühiuudised Välismaa Egiptus ostab algselt Venemaale mõeldud Mistralid endale Kus migrandid Euroopas elada tahavad? Oodatud ühendaja või kasulik idioot? Arvamus Tiia Kõnnussaar: aga kes eestlastest hoolib? Rasmus Lumi: ebatavalised valimised Kataloonias Liina Kersna: tõmbame jooned lõpuks murule! Andres Reimer: usun Savisaart Juhtkiri: põgenikekriisis liiguti sisuliste küsimusteni Päeva karikatuur Postimees 1910. aastal: päikese soojuse tarvitamisele-võtmisest Olesja Lagašina: kas Savisaareta Keskerakond kaotab venelaste hääled? Kultuur Uudne ja ligipääsetav Tarm Katkise Beethoveniga helilooja Sport Spordi lühiuudised Kohtunikud võitlesid välja selle, mis nagunii olemas Red Bull surus Ferrari nurka Turvalisem F1 naaseb mornilt Jaapanisse Flora läheb tiitlimängudele vastu ühe ründajaga Tarbija Tuntud kokk: töötavat inimest on alati ilus mitte ainult vaadata, vaid ka aidata Poiss, kes unistab John Deere’ist Toidukuivati – sügishooaja tegija Tartu Raviretuusid said katsetest läbi Lasteaialaps küpseb ka eelkoolita Linn siiski plaanib bussiliini üle Ihaste silla Raadi dendropargis seisab töö rahapuuduse taga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Savisaarega, kuni lõpuni

2 min lugemist

Isegi kui riigiprokuratuur jõuaks Edgar Savisaarele kahe kuuga süüdistuse esitada, ei tee juhtivad keskerakondlased vähimatki katset takistada tema taasvalimist partei esimeheks. Toetusest Savisaarele tehakse erakonna 14 000 liikme jaoks usu küsimus.

Tellijale Tellijale

On tõenäoline, et tsentripartei lähiaastate kurss määrati teisipäeva õhtul just Toompeal. Pärast seda, kui riigiprokuratuur tegi teisipäeva pärastlõunal Savisaarele esitatud kahtlustused avalikuks, kulus erakonna aseesimeestel Enn Eesmaal ja Kadri Simsonil vaid neli tundi, et ilma täpset infot omamata avaldada enda nimel pressiteade: «Usume, et kahtlustus kukub juba enne kohtusse jõudmist kokku.»

Sellega oli antud sõnum: rivistutakse esimehe taha ja see, kas erakonna kuvand kahtlustuste tõttu kannatab või mitte, pole arutelu teema. «Mina ja meie (partei juhatus – O. K.) lähtume praegu sellest, mis on: Savisaar on kinnitanud, et tema on puhas nagu prillikivi,» kordas Eesmaa eile.

23.09.2015 25.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto