Sisukord
Kultuur
Tänane leht
25.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Palju õnne Õpetajad saavad mulluse tapmise ajel õiguse laste kotte läbi otsida 25. 09 esikas Võsukese lasteaed lustib velovankriga Savisaar tegi haiglatoast staabi Tagakülg ETV+ hakkab Eesti ühiskonda ühendama Rand ja Tuulberg, suurtellijate lemmik Majandus Majanduse lühiuudised Volkswagen võltsis tulemusi ka Euroopas Venemaa järelevalve lõi Eesti raudteefirma rajalt maha Välismaa Taani režissöör: Lähis-Ida rahvastest võivad saada meie sõbrad NATO peasekretär arvustas Venemaa tegevust Süürias EL astus sammu kriisi lahendamise poole Esimene hadž jääb tihti viimaseks Välismaa lühiuudised Arvamus Lugeja kiri: kas tõesti ei ole inimlikku lahendust? Raul Rebane: skandaal käib. Mis edasi? Dagmar Lamp: mürk ja inimlik vastutus Juhtkiri: küsime Savisaarelt konkreetseid vastuseid Postimees 1932. aastal: viina eest miljonilisi allkirju Võrus; surnuksjoomine Nõmmel Henrik Roonemaa: tissid ja sissid kahte eurot küsimas Jüri Raidla: nii palju seadust kui vajalik, nii vähe kui võimalik Kultuur Alasti kehalise tund vabal laval Sport Spordi lühiuudised 25.09 Jalgpallikoondisega liitub veel üks rootslane Kriisa loodab veel meistriliigas mängida Hea vorm ei tähenda kõrget kohta Kuidas on kodune jalgpalliliiga pea peale pööratud? Tarbija Esimene hadž jääb tihti viimaseks Tartu Ees ootab mürisev nädalalõpp Mart Laidmets: aitame pagulaslapsi nagu kõiki teisi Eesti õpilasi Politseimaja juurde on kavas rajada ärikvartal «Alusetu laim» ja muud rabavad moosid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Alasti kehalise tund vabal laval

3 min lugemist
Tantsulavastus «alastusest enam» proov FOTO: Siim Vahur

Vaba Laba kuraatoriprogrammi avalavastus tõmbas publikut magnetina – kõik kolm etendust pluss neljas lisaetendus müüdi hetkega välja.

Tellijale Tellijale

Ilmselt kütkestas publikut eelkõige see, et laval lubati näidata 20t alasti tantsijat ning tegelda kehalisuse küsimusega – näidata, et selleks, et end oma kehas hästi tunda, tantsida ja lõbutseda, ei pea füüsis olema ideaalne. Ideaalne siis selles mõttes, mida me harilikult ideaaliks peame – sale, sihvakas ning soovitavalt veidi musklis.

Tõepoolest, see kogukond, mille austria koreograaf Doris Ulich on Eesti kunstikest, näitlejatest ja tantsijatest kokku saanud, esindab üsna huvitavat spektrit erinevatest kehatüüpidest. Mõni on veidi lodevam ja lühikeste jalgadega, mõni vormikamate puusadega, mõni niivõrd habras, et kogu skelett heleda naha alt läbi kumab.

24.09.2015 26.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto