Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
25.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Palju õnne Õpetajad saavad mulluse tapmise ajel õiguse laste kotte läbi otsida 25. 09 esikas Võsukese lasteaed lustib velovankriga Savisaar tegi haiglatoast staabi Tagakülg ETV+ hakkab Eesti ühiskonda ühendama Rand ja Tuulberg, suurtellijate lemmik Majandus Majanduse lühiuudised Volkswagen võltsis tulemusi ka Euroopas Venemaa järelevalve lõi Eesti raudteefirma rajalt maha Välismaa Taani režissöör: Lähis-Ida rahvastest võivad saada meie sõbrad NATO peasekretär arvustas Venemaa tegevust Süürias EL astus sammu kriisi lahendamise poole Esimene hadž jääb tihti viimaseks Välismaa lühiuudised Arvamus Lugeja kiri: kas tõesti ei ole inimlikku lahendust? Raul Rebane: skandaal käib. Mis edasi? Dagmar Lamp: mürk ja inimlik vastutus Juhtkiri: küsime Savisaarelt konkreetseid vastuseid Postimees 1932. aastal: viina eest miljonilisi allkirju Võrus; surnuksjoomine Nõmmel Henrik Roonemaa: tissid ja sissid kahte eurot küsimas Jüri Raidla: nii palju seadust kui vajalik, nii vähe kui võimalik Kultuur Alasti kehalise tund vabal laval Sport Spordi lühiuudised 25.09 Jalgpallikoondisega liitub veel üks rootslane Kriisa loodab veel meistriliigas mängida Hea vorm ei tähenda kõrget kohta Kuidas on kodune jalgpalliliiga pea peale pööratud? Tarbija Esimene hadž jääb tihti viimaseks Tartu Ees ootab mürisev nädalalõpp Mart Laidmets: aitame pagulaslapsi nagu kõiki teisi Eesti õpilasi Politseimaja juurde on kavas rajada ärikvartal «Alusetu laim» ja muud rabavad moosid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuidas on kodune jalgpalliliiga pea peale pööratud?

4 min lugemist
  • Tiitliheitluse seisukohast peetakse kõige olulisem matš 31. oktoobril!
  • Flora on seitsme vooruga vahetanud tabeli kolmanda koha liidripositsiooni vastu!
  • Floras on esile kerkinud mitmed noored mängumehed!
FC Flora mängijad võivad kuus vooru enne hooaja lõppu olla rõõmsad. FOTO: Jaanus Lensment

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel on hooaja lõpuni jäänud vaid kuus vooru ning mõneti üllatuslikult on liidriohjad haaranud FC Flora. Aasta alguses sai imetleda Nõmme Kalju suurepärast starti ja seejärel kogus aina enam hoogu kahe viimase hooaja meister FC Levadia. Nimetatud kahe suurim konkurent Flora ei suutnud samas omavahelistes mängudes pikka aega suuri konkurente võita. Lisaks jäid nad augustis ilma mitmest põhitegijast ja nii tundus veel veidi enam kui kuu aega tagasi, et tulist tiitliduelli saab näha Levadia ja Kalju vahel.

Tellijale Tellijale

Kui augusti keskpaigale lähenedes oli kõikidel klubidel peetud 23 mängu, siis nägi tabelitipp välja selline: 1. Nõmme Kalju 54, 2. FC Levadia 52, 3. FC Flora 48. Praeguseks on mängitud kõigil 30 matši: 1. Flora 69 punkti, 2. Levadia 66, 3. Nõmme Kalju 57. Postimees vaagis põhjuseid, miks tabeliseis on seitsme vooruga totaalselt muutunud.

24.09.2015 26.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto