Sisukord
Kolumnistid
Tänane leht
25.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Palju õnne Õpetajad saavad mulluse tapmise ajel õiguse laste kotte läbi otsida 25. 09 esikas Võsukese lasteaed lustib velovankriga Savisaar tegi haiglatoast staabi Tagakülg ETV+ hakkab Eesti ühiskonda ühendama Rand ja Tuulberg, suurtellijate lemmik Majandus Majanduse lühiuudised Volkswagen võltsis tulemusi ka Euroopas Venemaa järelevalve lõi Eesti raudteefirma rajalt maha Välismaa Taani režissöör: Lähis-Ida rahvastest võivad saada meie sõbrad NATO peasekretär arvustas Venemaa tegevust Süürias EL astus sammu kriisi lahendamise poole Esimene hadž jääb tihti viimaseks Välismaa lühiuudised Arvamus Lugeja kiri: kas tõesti ei ole inimlikku lahendust? Raul Rebane: skandaal käib. Mis edasi? Dagmar Lamp: mürk ja inimlik vastutus Juhtkiri: küsime Savisaarelt konkreetseid vastuseid Postimees 1932. aastal: viina eest miljonilisi allkirju Võrus; surnuksjoomine Nõmmel Henrik Roonemaa: tissid ja sissid kahte eurot küsimas Jüri Raidla: nii palju seadust kui vajalik, nii vähe kui võimalik Kultuur Alasti kehalise tund vabal laval Sport Spordi lühiuudised 25.09 Jalgpallikoondisega liitub veel üks rootslane Kriisa loodab veel meistriliigas mängida Hea vorm ei tähenda kõrget kohta Kuidas on kodune jalgpalliliiga pea peale pööratud? Tarbija Esimene hadž jääb tihti viimaseks Tartu Ees ootab mürisev nädalalõpp Mart Laidmets: aitame pagulaslapsi nagu kõiki teisi Eesti õpilasi Politseimaja juurde on kavas rajada ärikvartal «Alusetu laim» ja muud rabavad moosid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Henrik Roonemaa: tissid ja sissid kahte eurot küsimas

3 min lugemist
Oktoberfest. FOTO: MICHAEL DALDER/REUTERS

Leidsin eile raamaturiiuli servalt kaheeurose mündi. Keegi oli ta sinna millalgi korraks pannud ja siis unustanud, kirjutab kolumnist Henrik Roonemaa.

Tellijale Tellijale

Kahe euro eest ei saa ju tänapäeval eriti midagi. Üks latte kohvikus maksab üle kahe euro. Kaheliitrine pudel Diseli õlut maksab üle kahe euro. Kütus Tallinnast Keilasse sõitmiseks maksab üle kahe euro. Üks päev Tallinnas üürikorteris elamist maksab 20 eurot.

Kahe euro eest saaks muide ükskõik millise Eesti digilehe kuutellimuse, aga see ei huvita kedagi. Järelikult oleme ise kõigis end tabanud reklaamihädades süüdi. Oma viga, hoiame oma kahest eurost nõmedalt kümne küünega kinni ega anna seda ajakirjanikele. Kaks haledat eurot kuus poetad rohkem teesklevale kerjusele Viru tänaval kui Priit Pulleritsule.

Kas olete mõelnud, kuidas müüa Eestis poole miljoni euro eest kuus bännerreklaami? Müüme lehe päisesse. Siis paremale veergu torni. Siis artiklite vahele. Siis artiklite sisse. Siis fotogaleriisse iga viienda foto asemele. Siis iga video algusesse. Siis iga kümne pärisartikli kohta ühe reklaamartikli. Plaan ei tule ikka täis. Miks nemad seal tänaval suudavad, aga meie ei suuda? Me oleme internetis ju peaaegu ühesuurused. Vaja on loomingulisemat lähenemist. Sünnib uus rubriik: «Tissid ja sissid».

24.09.2015 26.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto