Sisukord
Uudised
Postimees
25.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Palju õnne Õpetajad saavad mulluse tapmise ajel õiguse laste kotte läbi otsida 25. 09 esikas Võsukese lasteaed lustib velovankriga Savisaar tegi haiglatoast staabi Tagakülg ETV+ hakkab Eesti ühiskonda ühendama Rand ja Tuulberg, suurtellijate lemmik Majandus Majanduse lühiuudised Volkswagen võltsis tulemusi ka Euroopas Venemaa järelevalve lõi Eesti raudteefirma rajalt maha Välismaa Taani režissöör: Lähis-Ida rahvastest võivad saada meie sõbrad NATO peasekretär arvustas Venemaa tegevust Süürias EL astus sammu kriisi lahendamise poole Esimene hadž jääb tihti viimaseks Välismaa lühiuudised Arvamus Lugeja kiri: kas tõesti ei ole inimlikku lahendust? Raul Rebane: skandaal käib. Mis edasi? Dagmar Lamp: mürk ja inimlik vastutus Juhtkiri: küsime Savisaarelt konkreetseid vastuseid Postimees 1932. aastal: viina eest miljonilisi allkirju Võrus; surnuksjoomine Nõmmel Henrik Roonemaa: tissid ja sissid kahte eurot küsimas Jüri Raidla: nii palju seadust kui vajalik, nii vähe kui võimalik Kultuur Alasti kehalise tund vabal laval Sport Spordi lühiuudised 25.09 Jalgpallikoondisega liitub veel üks rootslane Kriisa loodab veel meistriliigas mängida Hea vorm ei tähenda kõrget kohta Kuidas on kodune jalgpalliliiga pea peale pööratud? Tarbija Esimene hadž jääb tihti viimaseks Tartu Ees ootab mürisev nädalalõpp Mart Laidmets: aitame pagulaslapsi nagu kõiki teisi Eesti õpilasi Politseimaja juurde on kavas rajada ärikvartal «Alusetu laim» ja muud rabavad moosid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Politseimaja juurde on kavas rajada ärikvartal

2 min lugemist
Arhitekt Peeter Pere võidutöö, mis kandis nime «Triibuline vöödiline», näeb Riia tänava äärde ette ärihoone, mis oma väljaulatuvate korrustega jäljendab mõneti praegust politseimaja. FOTO: eskiis

Endise Tartu KEKi territooriumile ehk praeguse politseimaja juurde plaanitakse kuni kaheksa hoonega ärikvartalit. AS Tartu KEKi korraldatud arhitektuurivõistluse võitis Peeter Pere Arhitektid OÜ.

Tellijale Tellijale

Tartu KEKi esindaja Kristo Seli sõnul oli suvel korraldatud konkursile kutsutud kolm arhitektuuribürood, kuid osaleda võisid teisedki.

Lisaks Peeter Pere arhitektuuribüroole olid kutsutute hulgas veel OÜ Tahukas ning Projekt O2 OÜ. «Võib-olla luges suvine aeg, aga rohkem ei tulnud,» sõnas Seli ja oli tulemustega rahul.

24.09.2015 26.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto