Sisukord
Välismaa
Tänane leht
25.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Palju õnne Õpetajad saavad mulluse tapmise ajel õiguse laste kotte läbi otsida 25. 09 esikas Võsukese lasteaed lustib velovankriga Savisaar tegi haiglatoast staabi Tagakülg ETV+ hakkab Eesti ühiskonda ühendama Rand ja Tuulberg, suurtellijate lemmik Majandus Majanduse lühiuudised Volkswagen võltsis tulemusi ka Euroopas Venemaa järelevalve lõi Eesti raudteefirma rajalt maha Välismaa Taani režissöör: Lähis-Ida rahvastest võivad saada meie sõbrad NATO peasekretär arvustas Venemaa tegevust Süürias EL astus sammu kriisi lahendamise poole Esimene hadž jääb tihti viimaseks Välismaa lühiuudised Arvamus Lugeja kiri: kas tõesti ei ole inimlikku lahendust? Raul Rebane: skandaal käib. Mis edasi? Dagmar Lamp: mürk ja inimlik vastutus Juhtkiri: küsime Savisaarelt konkreetseid vastuseid Postimees 1932. aastal: viina eest miljonilisi allkirju Võrus; surnuksjoomine Nõmmel Henrik Roonemaa: tissid ja sissid kahte eurot küsimas Jüri Raidla: nii palju seadust kui vajalik, nii vähe kui võimalik Kultuur Alasti kehalise tund vabal laval Sport Spordi lühiuudised 25.09 Jalgpallikoondisega liitub veel üks rootslane Kriisa loodab veel meistriliigas mängida Hea vorm ei tähenda kõrget kohta Kuidas on kodune jalgpalliliiga pea peale pööratud? Tarbija Esimene hadž jääb tihti viimaseks Tartu Ees ootab mürisev nädalalõpp Mart Laidmets: aitame pagulaslapsi nagu kõiki teisi Eesti õpilasi Politseimaja juurde on kavas rajada ärikvartal «Alusetu laim» ja muud rabavad moosid Meelelahutus Koomiks Sudoku

NATO peasekretär arvustas Venemaa tegevust Süürias

1 min lugemist

«On tähtis, et Venemaa ütleks selgelt välja, missugused on tema kavatsused,» ütles NATO peasekretär Jens Stoltenberg eile Brüsselis toimunud pressikonverentsil, väljendades muret Venemaa suureneva sõjalise kohaloleku pärast Süürias.

Tellijale Tellijale

Stoltenbergi sõnul ei tohi mitte mingil juhul lasta juhtuda, et kohaloleku suurendamist kasutatakse Venemaa ammuse liitlase president Bashar al-Assadi positsiooni tugevdamiseks. «Assadi režiimi toetamine ei ole konstruktiivne panus võitlusse Islamiriigiga ega konfliktile poliitilise lahenduse leidmisse,» rõhutas peasekretär.

Venemaa kaitseministeerium teatas aga eile, et Venemaa viib septembri lõpus ja oktoobri alguses Vahemere idaosas läbi mereväeõppused, millest võtavad osa raketiristleja, raketihävitaja, dessantlaev ja mitu muud alust.

24.09.2015 26.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto