R, 20.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kadriorg ootab arendust

Mariliis Segisti
, Kinnisvarabüroo Mitu Partnerit
Kadriorg ootab arendust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Mariliis Segisti
Kinnisvarabüroo Mitu Partnerit
Mariliis Segisti Kinnisvarabüroo Mitu Partnerit Foto: SCANPIX

Pundi kinnisvara partner Peep Sookoll hoiatab, et juhul kui kiiresti ei võeta ette kinnisvaraarendust, tuleb Ülemiste vanake ja uputab Tallinna ära.

«Linnas on liialt palju arendusmaad räämas puiestike ja kõdurajoonide all kinni,» hoiatab Sookoll. «Kadriorus käies lausa süda tilgub verd. Perspektiivikas piirkond on lastud puid täis kasvada ja keset tühermaad laiutab amortiseerunud tsaariaegne elamu, kus riigikantselei hoiab vabariigi presidenti. Laguneva tondilossi asemele võiks teha peegelklaasist plaza, kus asuvad kontorid, küünetehnikud, maaalused garaažid ja imepisikesed üürikorterid, kus on hea ennast riidekapis üles puua!»

«Mitmed Moskva pensionärid on käinud «presidendilossi» vaatamas, aga neid häirib liiga odav hind. Pealegi pole lähedal ühtegi toidukauplust, lasteaeda ega arstipunkti. Samas laiutab võsa taga tühjalt suur Kumu hoone, kuhu saaks rajada ajakohase supermarketi, vabaajakeskuse ja turu, mis tõmbaks Kadriorgu rohkem turiste ja Lasnamäe rahvast,» kinnitab kinnisvarabüroo Mitu Partnerit juhataja Toomas Kantpea.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Tarbija
Elustiil
Tagasi üles