Kadriorg ootab arendust

Mariliis Segisti Kinnisvarabüroo Mitu Partnerit FOTO: SCANPIX

Pundi kinnisvara partner Peep Sookoll hoiatab, et juhul kui kiiresti ei võeta ette kinnisvaraarendust, tuleb Ülemiste vanake ja uputab Tallinna ära.

Tellijale Tellijale

«Linnas on liialt palju arendusmaad räämas puiestike ja kõdurajoonide all kinni,» hoiatab Sookoll. «Kadriorus käies lausa süda tilgub verd. Perspektiivikas piirkond on lastud puid täis kasvada ja keset tühermaad laiutab amortiseerunud tsaariaegne elamu, kus riigikantselei hoiab vabariigi presidenti. Laguneva tondilossi asemele võiks teha peegelklaasist plaza, kus asuvad kontorid, küünetehnikud, maaalused garaažid ja imepisikesed üürikorterid, kus on hea ennast riidekapis üles puua!»

«Mitmed Moskva pensionärid on käinud «presidendilossi» vaatamas, aga neid häirib liiga odav hind. Pealegi pole lähedal ühtegi toidukauplust, lasteaeda ega arstipunkti. Samas laiutab võsa taga tühjalt suur Kumu hoone, kuhu saaks rajada ajakohase supermarketi, vabaajakeskuse ja turu, mis tõmbaks Kadriorgu rohkem turiste ja Lasnamäe rahvast,» kinnitab kinnisvarabüroo Mitu Partnerit juhataja Toomas Kantpea.

25.09.2015 28.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto