Sisukord
Arvamus
Tänane leht
28.09.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Tagakülg Narva-Jõesuus peeti silmufestivali Kronoloogia: mis on juhtunud Eston Kohvriga viimase aasta jooksul Aasta kestnud vahetussaaga sai kiire lõpu Ekspert: Dressenist võib saada luurekooli instruktor Ministeerium: haigekassa tellimus on kulutuste katmiseks piisav Eesti lühiuudised Eston Kohvri advokaatide kommentaarid Esikülg 28. september Tolliametnikud korraldasid endale preemiareisi Pealinna arstidele makstav palk ähvardab väikehaigla laostada Horoskoop Kommentaar Male Keskerakondlased kinnitasid oma vankumatut toetust Savisaarele Majandus Estonian Airi saatus on Taani raudse leedi kätes Elering: tarkvõrgu arengust võidab kogu ühiskond Majanduse lühiuudised Vestager hoidis ära telekomifirmade ühinemise Taanis Eesti ettevõtja lahendus toob elektritööstusesse pöörde Välismaa Luganski elanike lootusi toidavad jutud Vene passide jagamisest Välismaa lühiuudised Arvamus Neeme Korv: diagnoos – seedehäire Juhtkiri: hea päev Eestile Postimees 1910. aastal: klaasist majad saavad moodu Maarja Vaino: provints on vaimne seisund, mitte geograafiline asend Indrek Schwede: süda katki 14 aastat Vastukaja: kordamine on tarkuse ema TÜ politoloogid: Kesk- ja Ida-Euroopa liikmesriigid võtku ELi poliitikas vastutus Kultuur Taaskasutuse halb näide Ugala sai tehasehoonesse uue uhke kodu Lance Armstrongi lugu: võit oli tal veres Sport Neli aastat ootust, hinnatud tiitel ja hämar tulevik Spordi lühiuudised Hamilton võitis Jaapanis ja tõusis legendaarse Sennaga samale pulgale Koondislasteta võrkpalliklubid valmistuvad hooajaks Heas hoos Mustal Rio olümpiapilet sama hästi kui taskus Tarvas tõi meeskonda kogenud tsentri Kalju tegi Florale väärt kingituse Tarbija Test: mis eristab häid tarbijareklaame halbadest Kauplused panustavad postkastireklaamile Tartu Vee allalaskmine jättis karbid hätta Teaduskool sai lae alla klaasist toad Riik käsib Tartu linnal sobimatud peatusenimed muuta Teadussaade avas füüsikatudengile mitu ust Raamatki vajab ravi Noortebändi võit aitas Innersoundil rohkem kokku kasvada Meelelahutus Koomiks Sudoku

Indrek Schwede: süda katki 14 aastat

2 min lugemist
Indrek Schwede FOTO: Postimees.ee

Kui Saku suurhall oleks pärast avamist 2001. aastal senini lõpuni ehitamata, projektis ette nähtud abiruumid puudu ning suur hoonemürakas tilkunuks kõik need 14 aastat siit-sealt läbi, nimetaksime seda häbiväärseks olukorraks, kirjutab Eesti Jalgpalli Liidu ajakirja Jalka peatoimetaja Indrek Schwede.

Tellijale Tellijale

Kui spordihoone ehitust pidanuks ainuisikuliselt rahastama ühe sportmängu alaliit, vaadates abitult kõrvalt, kuidas riik ja kohalikud omavalitsused löövad üle Eesti püsti uusi moodsaid rajatisi, kus teiste sportmängude esindajad saavad soojades ja valgetes ruumides pidada nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi võistlusi, tunduks see ebaõiglane.

Täpselt selline on olukord jalgpalli ja A. Le Coq Arenaga, mis samuti valmis 2001. aastal. FC Flora alustatud staadion kuulub praegu Eesti Jalgpalli Liidule, kuid selle lõpuni ehitamine käib tallegi üle jõu. Kaine mõistus ütleb, et riigi jalgpalli esindusstaadioni olukord peab olema ka riigi asi, euroopalikus kontekstis koguni auasi ja õigupoolest on see ka ainus allikas, kust puuduvat raha saada. Aga tervelt 14 aasta jooksul pole see õnnestunud.

26.09.2015 29.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto