Sisukord
Välismaa
Postimees
29.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Riigieelarve keskendub julgeolekule ja sotsiaaltoetustele Käibel on sadu tuhandeid tarkvaraveaga ID-kaarte Pentus-Rosimannus keeldus kohtus ütluste andmisest Eesti lühiuudised Ärimees Hillar Teder sai kapost arvutid tagasi Sillal kohtusid kunagine ülemus ja alluv ETV+ esimesse hommikuprogrammi lipsasid sisse faktivead Esikülg 29.09 Tallinnas mälestati parvlaeval Estonia hukkunuid Majandus Riigieelarve keskendub julgeolekule ja sotsiaaltoetustele Välismaa Välismaa lühiuudised Kaljuranna kohtumine Lavroviga venis pikemaks Putin hajutab tähelepanu Kataloonia lubab 2017. aastal iseseisvuda Arvamus Postimees 1932. aastal: Viljandis 3 «Stradivariust» – nähtavasti kõik järele tehtud Aivar Reinap: andestamine riigireeturile Juhtkiri: eelarve otsib tabavat nime Olev Remsu: Savisaare mängud – mina, mina, mina Kristel Vilbaste: sõda meis enestes Jaanus Piirsalu: küll vedas! Tiit Land: Tallinna Ülikool on ka terviseülikool Kultuur «Mandariinidega» rikkaks ei saa Darja Saar: raske õppusel, kerge lahingus Sport Spordi lühiuudised Tiivad saanud raudmees tegi ajalugu Eesti olümpia ohus? Valitsuse poolt alarahastatud sport loodab riigikogu abile Süüdistused ei murra: jalgpallijuhid marsivad edasi Tarbija Virtuaalreaalsus võib muuta televisiooni Tartu Kunst püstitas taas rekordi Peatusenimede aktsioon ajab vallajuhi ahastusse Priit Pullerits: tapvad normid Loodusmuuseumi avamine lükkub taas edasi Tartlaste firma töötab uue põlvkonna vähiravimi kallal Jakobi mäe jalamilt kadus kaks äri Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaljuranna kohtumine Lavroviga venis pikemaks

1 min lugemist
Välisminister Marina Kaljurand kohtus Venemaa välisminister Sergei Lavroviga. FOTO: Välisministeerium

«See, et meil läks kohtumise peale rohkem aega, on pigem positiivne,» hindas Eesti aja järgi ööl vastu esmaspäeva oma Vene kolleegi Sergei Lavroviga ÜRO peakorteris New Yorgis vestelnud välisminister Marina Kaljurand. «Isegi kui me ei leppinud kõigis asjades kokku, me kuulasime teineteist,» lisas ta.

Tellijale Tellijale

Kaljuranna sõnul puudutati omavahelises vestluses ka kaitsepolitseinik Eston Kohvri küsimust. Kui Lavrov olevat rääkinud Kohvrist kui Eesti spioonist, kes peeti kinni Vene territooriumil, siis Kaljurand kordas oma sõnul, et tegu oli taunitava inimrööviga.

Kaljuranna sõnul uuris Lavrov eile tööd alustanud telekanali ETV+ eesmärkide kohta. «Tema küsimus oli, kas see kanal luuakse võitluseks Vene propagandaga,» rääkis Kaljurand, kes oma sõnul selgitas, et kanali eesmärk on anda rohkem objektiivset infot nii Eesti venekeelsele elanikkonnale kui ka vene keelt oskavatele inimestele laiemalt.

28.09.2015 30.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto