Sisukord
Eesti
Postimees
29.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Riigieelarve keskendub julgeolekule ja sotsiaaltoetustele Käibel on sadu tuhandeid tarkvaraveaga ID-kaarte Pentus-Rosimannus keeldus kohtus ütluste andmisest Eesti lühiuudised Ärimees Hillar Teder sai kapost arvutid tagasi Sillal kohtusid kunagine ülemus ja alluv ETV+ esimesse hommikuprogrammi lipsasid sisse faktivead Esikülg 29.09 Tallinnas mälestati parvlaeval Estonia hukkunuid Majandus Riigieelarve keskendub julgeolekule ja sotsiaaltoetustele Välismaa Välismaa lühiuudised Kaljuranna kohtumine Lavroviga venis pikemaks Putin hajutab tähelepanu Kataloonia lubab 2017. aastal iseseisvuda Arvamus Postimees 1932. aastal: Viljandis 3 «Stradivariust» – nähtavasti kõik järele tehtud Aivar Reinap: andestamine riigireeturile Juhtkiri: eelarve otsib tabavat nime Olev Remsu: Savisaare mängud – mina, mina, mina Kristel Vilbaste: sõda meis enestes Jaanus Piirsalu: küll vedas! Tiit Land: Tallinna Ülikool on ka terviseülikool Kultuur «Mandariinidega» rikkaks ei saa Darja Saar: raske õppusel, kerge lahingus Sport Spordi lühiuudised Tiivad saanud raudmees tegi ajalugu Eesti olümpia ohus? Valitsuse poolt alarahastatud sport loodab riigikogu abile Süüdistused ei murra: jalgpallijuhid marsivad edasi Tarbija Virtuaalreaalsus võib muuta televisiooni Tartu Kunst püstitas taas rekordi Peatusenimede aktsioon ajab vallajuhi ahastusse Priit Pullerits: tapvad normid Loodusmuuseumi avamine lükkub taas edasi Tartlaste firma töötab uue põlvkonna vähiravimi kallal Jakobi mäe jalamilt kadus kaks äri Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pentus-Rosimannus keeldus kohtus ütluste andmisest

2 min lugemist

Väino Pentusele ja Siim Roodele kriminaalsüüdistuse toonud Autorollo kohtuprotsessil astus eile kohtu ette Väino Pentuse tütar, endine välisminister ja praegune riigikogu liige Keit Pentus-Rosimannus, kes keeldus tunnistajana ütluste andmisest.

Tellijale Tellijale

Kui protsessi algse ajakava järgi pidi Pentus-Rosimannus tunnistusi andma 26. oktoobril, siis möödunud nädala lõpus avaldas ta soovi minna kohtusse juba esmaspäeval. Ühtlasi teatas ta juba möödunud nädalal menetlusosalejatele, et ei soovi oma isa vastu ütlusi anda. Eile kordas ta oma soovi ka kohtu ees ja sellega sai istung läbi.

Pentus-Rosimannus ütles ajakirjanikele, et Autorollo viie aasta tagune lugu on olnud tema isa jaoks väga raskelt üleelatav ja ta kannatab juhtunu tõttu sisemiselt väga tõsiselt. «Kui ta oleks pidanud nüüd veel üle elama selle, kuidas tema tütart sama asja eest kohtulikult küsitletakse, oleks see olnud tema jaoks liiga ränk ja seetõttu loobusingi ütluste andmisest,» lausus Pentus-Rosimannus.

28.09.2015 30.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto