Sisukord
Kolumnistid
Postimees
01.10.2015
Eesti Prouad puhvetis ehk kuidas eakad festivali pidasid Male Savisaare ahnus võib kaasa tõmmata ka Keskerakonna Horoskoop Mälumäng Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised lk 3 Tagakülg Prokuratuur algatas Weroli asjus kriminaalmenetluse Töövõimereform seab puudega inimeste värbamiseks kvoodi IRL ei rutta Soobi suhtes otsuseid tegema Surmakutsari pere pani avariipaika mälestuspingi Esikülg 1. oktoober Prokuratuur on vajadusel valmis taotlema Savisaare vahistamist Kohusetäitja Taavi Aas: uue linnapea määramisele pole põhjust mõelda Majandus Prokuratuur algatas Weroli asjus kriminaalmenetluse Eestis liikleb üle 2000 petutarkvaraga Volkswageni Majanduse lühiuudised HKScan hakkas Soomest elussigu sisse tooma Maapoodidest saavad Swedbanki sularahapunktid Välismaa Austria üritab siiani tuvastada surmaveoki ohvreid Prantsusmaa alustas õhulöökidega Süürias Venelased hakkasid Süüriat pommitama Lõuna-Korea eriüksuslased näitasid oskusi Arvamus Juhtkiri: häbitu praalimine ja (varjatud) ähvardused – milleks? Kadri Hansalu: Eesti tipp noori ettevõtjaid ei rahulda Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: jälle Vene allveelaeva hukkumine Tiina Tambaum: Elukooli diplomiga 65.b-sse Vahur Kersna: lootus, rumalus, äri ja ajupesu Klen Jäärats: Varssavi pakt on ju surnud Lugeja kiri: elu pärast surma Kultuur Suurepärane ettekanne, aga mitte teater Sport Motivatsioonikriisis Williams jätab tõenäoliselt hooaja pooleli Spordi lühiuudised Kaks suurt ja keskmine ehk kellega võrkpallurid EMil kohtuvad Vägeva karjääri ootamatu lõppakord Piiroja: Pareiko põles siis, kui vaja Tarbija Õige aednik otsustab maaharimise aja ise Töövõimereform seab puudega inimeste värbamiseks kvoodi Tartu Ivar Kostabi: kui harvendaks pisut Ruumipõud paneb Ahhaa ehitama Jüri Kõre: tagasi Tartu linna! Kokaõpilased avavad minirestorani Vallavanem ei näe endal süüd, prokuratuur ei selgita Kas Draama läheb Tartust ära? Nimi kadus ammu, küla elab aga tänagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vahur Kersna: lootus, rumalus, äri ja ajupesu

2 min lugemist
Vahur Kersna FOTO: ERR

Viimased kaheksa aastat on andnud mulle kogemuse olla üks mürgitatumaid inimesi Eestis. Minu soontest läbi jooksnud kogus keemiat teeb must pigem keemilise kui bioloogilise olendi. Aga see on eluspüsimise hind. Kui aeg-ajalt küsitakse, kas ma viibin siinilmas tänu moodsale meditsiinile või alternatiivravile, ei oska ma ülearu kindlalt vastata.

Tellijale Tellijale

Jah, olen käinud nõidade ja šamaanide juures, jah, ma söön metsaprikoosi seemneid, joon betoniidilahust ning üritan toitumisega saavutada ketoosi. Aga ma olen tarbinud ka kõike, mis moodsal meditsiinil pakkuda. Kahes olen veendunud: kumbagi lähenemist pole mõistlik hüljata. Ja et see laud püsti püsiks, peab tal olema all ka kolmas jalg – sinu tahtmine, tegutsemine, valmisolek muutuda. Soov elada.

Maailma serval seistes haarab inimene igast võimalusest. Ringi tuulates näed, kui lugematud vitamiinikuurid ja imerohud mahuvad uriiniteraapia ning hiilerite vahele. Kuidas selles džunglis orienteeruda, leida õige, toimiv?

30.09.2015 02.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto