Sisukord
Jalgpall
Postimees
01.10.2015
Eesti Prouad puhvetis ehk kuidas eakad festivali pidasid Male Savisaare ahnus võib kaasa tõmmata ka Keskerakonna Horoskoop Mälumäng Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised lk 3 Tagakülg Prokuratuur algatas Weroli asjus kriminaalmenetluse Töövõimereform seab puudega inimeste värbamiseks kvoodi IRL ei rutta Soobi suhtes otsuseid tegema Surmakutsari pere pani avariipaika mälestuspingi Esikülg 1. oktoober Prokuratuur on vajadusel valmis taotlema Savisaare vahistamist Kohusetäitja Taavi Aas: uue linnapea määramisele pole põhjust mõelda Majandus Prokuratuur algatas Weroli asjus kriminaalmenetluse Eestis liikleb üle 2000 petutarkvaraga Volkswageni Majanduse lühiuudised HKScan hakkas Soomest elussigu sisse tooma Maapoodidest saavad Swedbanki sularahapunktid Välismaa Austria üritab siiani tuvastada surmaveoki ohvreid Prantsusmaa alustas õhulöökidega Süürias Venelased hakkasid Süüriat pommitama Lõuna-Korea eriüksuslased näitasid oskusi Arvamus Juhtkiri: häbitu praalimine ja (varjatud) ähvardused – milleks? Kadri Hansalu: Eesti tipp noori ettevõtjaid ei rahulda Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: jälle Vene allveelaeva hukkumine Tiina Tambaum: Elukooli diplomiga 65.b-sse Vahur Kersna: lootus, rumalus, äri ja ajupesu Klen Jäärats: Varssavi pakt on ju surnud Lugeja kiri: elu pärast surma Kultuur Suurepärane ettekanne, aga mitte teater Sport Motivatsioonikriisis Williams jätab tõenäoliselt hooaja pooleli Spordi lühiuudised Kaks suurt ja keskmine ehk kellega võrkpallurid EMil kohtuvad Vägeva karjääri ootamatu lõppakord Piiroja: Pareiko põles siis, kui vaja Tarbija Õige aednik otsustab maaharimise aja ise Töövõimereform seab puudega inimeste värbamiseks kvoodi Tartu Ivar Kostabi: kui harvendaks pisut Ruumipõud paneb Ahhaa ehitama Jüri Kõre: tagasi Tartu linna! Kokaõpilased avavad minirestorani Vallavanem ei näe endal süüd, prokuratuur ei selgita Kas Draama läheb Tartust ära? Nimi kadus ammu, küla elab aga tänagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Piiroja: Pareiko põles siis, kui vaja

2 min lugemist
Kaasvõitlejad Raio Piiroja (vasakul) ja Sergei Pareiko (paremal) FOTO: Liis Treimann

«Ta oli koondise vaimne juht. Mart Poomi mantlipärija, kes sai selle rolliga suurepäraselt hakkama,» meenutab jalgpallikoondise pikaaegne kapten Raio Piiroja endist kolleegi, eile karjääri lõpetamise plaanist teatanud väravavahti Sergei Pareikot. «Rahulikult oleks võinud tema minu asemel kapteni rollis olla.»

Tellijale Tellijale

Piiroja meenutab, et mõne aasta eest oli Eesti koondis sellises seisus, kus Pareiko oli täiesti asendamatu mees. «Ta oli nii kindel esiväravavaht, kui annab olla. Minu silmis on ta seda ka praegu,» jätkas endine keskkaitsja. «Põhilised mälestused temaga koos mängimisest on need hetked, kui vaatasin selja taha ning nägin, et Pareiko jälle päästab.»

Ta meenutab puurivahti kui äärmiselt sümpaatset inimest, kes ilmaasjata kunagi lõugu ei laksutanud. «Väljakul põles ta alati, kuid riietusruumis oli Pareiko pigem vaikne. Loomulikult oleme mingil hetkel terve koondisega temalt ka pikki päid ja jalgu saanud, kuid siis ikka asja eest.»

30.09.2015 02.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto