Sisukord
Eesti
Postimees
01.10.2015
Eesti Prouad puhvetis ehk kuidas eakad festivali pidasid Male Savisaare ahnus võib kaasa tõmmata ka Keskerakonna Horoskoop Mälumäng Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised lk 3 Tagakülg Prokuratuur algatas Weroli asjus kriminaalmenetluse Töövõimereform seab puudega inimeste värbamiseks kvoodi IRL ei rutta Soobi suhtes otsuseid tegema Surmakutsari pere pani avariipaika mälestuspingi Esikülg 1. oktoober Prokuratuur on vajadusel valmis taotlema Savisaare vahistamist Kohusetäitja Taavi Aas: uue linnapea määramisele pole põhjust mõelda Majandus Prokuratuur algatas Weroli asjus kriminaalmenetluse Eestis liikleb üle 2000 petutarkvaraga Volkswageni Majanduse lühiuudised HKScan hakkas Soomest elussigu sisse tooma Maapoodidest saavad Swedbanki sularahapunktid Välismaa Austria üritab siiani tuvastada surmaveoki ohvreid Prantsusmaa alustas õhulöökidega Süürias Venelased hakkasid Süüriat pommitama Lõuna-Korea eriüksuslased näitasid oskusi Arvamus Juhtkiri: häbitu praalimine ja (varjatud) ähvardused – milleks? Kadri Hansalu: Eesti tipp noori ettevõtjaid ei rahulda Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: jälle Vene allveelaeva hukkumine Tiina Tambaum: Elukooli diplomiga 65.b-sse Vahur Kersna: lootus, rumalus, äri ja ajupesu Klen Jäärats: Varssavi pakt on ju surnud Lugeja kiri: elu pärast surma Kultuur Suurepärane ettekanne, aga mitte teater Sport Motivatsioonikriisis Williams jätab tõenäoliselt hooaja pooleli Spordi lühiuudised Kaks suurt ja keskmine ehk kellega võrkpallurid EMil kohtuvad Vägeva karjääri ootamatu lõppakord Piiroja: Pareiko põles siis, kui vaja Tarbija Õige aednik otsustab maaharimise aja ise Töövõimereform seab puudega inimeste värbamiseks kvoodi Tartu Ivar Kostabi: kui harvendaks pisut Ruumipõud paneb Ahhaa ehitama Jüri Kõre: tagasi Tartu linna! Kokaõpilased avavad minirestorani Vallavanem ei näe endal süüd, prokuratuur ei selgita Kas Draama läheb Tartust ära? Nimi kadus ammu, küla elab aga tänagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Prokuratuur on vajadusel valmis taotlema Savisaare vahistamist

1 min lugemist
Riigiprokurör Steven-Hristo Evestus Bakuuu investeerimisafääri protsessil. FOTO: PEETER LANGOVITS/PM/SCANPIX

Kuigi riigiprokurör Laura Vaik ütles eile, et prokuratuuri hinnangul piisab sellest, kui Edgar Savisaar on linnapea ametist kõrvaldatud, sõnas kriminaalasjaga tegelev teine riigiprokurör Steven-Hristo Evestus Kuku raadiole, et välistatud ei ole ka Savisaare vahistamine.

Tellijale Tellijale

Evestus ütles, et prokuratuur hindab olukorda iga päev uuesti ja vajadusel vaadatakse meetmed üle. «Miski pole välistatud,» ütles Evestus Savisaare võimaliku vahistamise kohta. «Praegu oleme valinud ametist kõrvaldamise tõkendi peaosalisele ja loodame, et sellest piisab, aga loomulikult, kui tõkendeid rikutakse, siis alati on võimalik ka valida rangem tõkend.» Ta lisas, et praegu prokuratuuril kavatsust Savisaart vahistada ei ole.

«Ma ei saa prognoosida kahtlustatava järgmisi samme, kuid kui kedagi on reaalselt asutud mõjutama või ilmnevad muud asjaolud, siis muidugi prokuratuur arvestab sellega ja otsustab edasiste meetmete kasutamise,» lisas Evestus.

30.09.2015 02.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto