E, 4.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Palverännak Hundisilmale

Palverännak Hundisilmale
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Linnavalitsuse delegatsioon käis päev pärast Edgar Savisaare linnapea ametist kõrvaldamist Hundisilmal.
Linnavalitsuse delegatsioon käis päev pärast Edgar Savisaare linnapea ametist kõrvaldamist Hundisilmal. Foto: Eero Vabamägi

Üleeile Tallinna linnapea ametist kõrvaldatud Edgar Savisaar kohtub täna Hundisilmal taas oma lähimate usaldusisikutega, kes selles viimases võitluses väljendavad ühele ususektile sobivat truudust. Tuimalt kaitsepolitsei ja prokuratuuri tööd naeruvääristades kompab Savisaar õigussüsteemi taluvuspiire. Pigem teadlikult. Ilmselt pole kaotada enam midagi.

Parteikaaslased olid ametist kõrvaldatud linnapea Edgar Savisaarel külas ka eile – kella 12.30 paiku oli Savisaare Lääne-Virumaal asuva kodu esine parkla täis autosid, mis kuuluvad abilinnapeadele.

Tund aega hiljem väljusid külalised Hundisilma talust. Kohal olid kõik Tallinna abilinnapead: Taavi Aas, Kalle Klandorf, Mihhail Kõlvart, Eha Võrk, Merike Martinson ja Arvo Sarapuu. Lisaks ka linnavalitsuse nõunik Liina Oja, linnapea nõunik Moonika Batrakova, linna avalike suhete direktor Ain Saarna ja linnapea abi Jekaterina Fedkina.

Märksõnad
Tagasi üles