Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Spordi lühiuudised 02.10

1 min lugemist

Jalgpalli Euroopa liigas kaotas Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg 1:3 Belgradi Partizanile.

Külalised asusid mängu juhtima 31. minutil, kui täpne oli Andrija Živkovic. 54. minutil märgiti protokolli, et Augsburgi mängija Ji Dong-won sai kirja omavärava ning külalised pääsesid 2:0 ette.

58. minutil vastas Raul Bobadilla Augsburgi poolt ja tegi seisuks 2:1, kuid Andrija Živkovici teine tabamus andis 62. minutil taas 3:1 edu Partizanile ning selle tulemusega mäng lõppeski.

Klavan koosseisu ei kuulunud, eestlase puudumise põhjus pole teada.

Tellijale

Eesti on 87. kohal

FIFA jalgpallikoondiste edetabelis langes Eesti seitsme koha võtta ja on nüüd 87. Esikohal on endiselt Argentina, teiseks kerkis valitsev maailmameister Saksamaa. Kolmas on Belgia. Esikümnesse mahuvad veel Portugal, Kolumbia, Hispaania, Brasiilia, Wales, Tšiili ja Inglismaa. Eesti võitleb esisaja lõpus veidi eksootilisemate riikidega: 85.—86. kohta jagavad Fääri saared ja Iraak, Eestile järgnevad Saudi Araabia ja Mauritaania.