Sisukord
Tarbija
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tänavu on parimat tootlust pakkunud Eesti aktsiad

3 min lugemist
FOTO: Allikas: Postimees

Investeerimisportaali MarketWatch teatel on selle aasta kolme esimese kvartali põhjal näha, et esimest korda alates 1990. aastast on hoiuste tootlus suurem nii aktsiaturgudest kui ka võlakirjadest. Investeerimispanga Bank of America Merrill Lynch andmetel on globaalsete valitsusvõlakirjade tootlus miinus 2,9 protsenti ja globaalsete aktsiaturgude tootlus koguni miinus kuus protsenti.

Tellijale

Kuna tegemist on dollariarvestusega ja meie säästjate-investorite ligipääs võlakirjaturgudele on üsna piiratud, peaks eestlaste investeeringute tootlus olema mõnevõrra erinev. Pealegi on Tallinna börsiindeks OMXT tänavu kerkinud 15 protsenti, millega peaksime olema maailma edukamate börside hulgas.

Nagu teada, on meie inimesed suhteliselt tagasihoidlikud investorid, kes paigutavad oma sääste peamiselt hoiustesse ja teise samba pensionifondidesse. Samas leidub ka tuhandeid inimesi, kes investeerivad nii Tallinna börsi kui ka välismaistesse börsiettevõtetesse.

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto