Sisukord
Sport
Postimees
05.10.2015
Eesti Tuntud elektroonikaäri osales kriminaalses raharingis Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kommentaar Palju õnne 0510esikülg Tagakülg Võrdõigusvoliniku büroost kaovad kevadel pooled töökohad Seksuaalsüütegude lahendamisega tegeleb Eesti vaid üks seksuoloog Õiguskantsler: Eesti ei vastuta okupatsionivõimude otsuste eest Eesti lühiuudised Vägevale võõraid ei oodata Majandus Tänavu on parimat tootlust pakkunud Eesti aktsiad Majanduse lühiuudised E-kaubandus kasvab jõudsalt Narva superladu toob Aasia kaubad kiiremini Eestisse Välismaa Iraagi migrandid on avastanud uue sihtriigi: Soome Prantsuse Rivieras hukkus tulvades 17 inimest Välismaa lühiuudised Afganistanis tabas arvatav USA õhulöök haiglat Moskva: islamistid on pagema hakanud Arvamus Juhtkiri: võrdsete võimaluste mustermaa Liisa Pakosta: ideaalis poleks võrdõigusvolinikku vaja Postimees 1927. aastal: Voldemarase valitsuse terror muutub karmimaks Ester Põldma: töö ja armastus Sven Mikser: Putini perspektiivitu avantüür Kultuur Eesti kunsti aken Euroopasse Tammearu tõi saali korraga naeru ja pisarad Elu sunnil kirjanikuks Sport Pallikaotused röövisid hooaja avamängus Kalevi võimalused Spordi lühiuudised Kas Tänak lasi tiimikaaslase lõplikult eest? Peatreener ja kapten: oleme EMiks valmis Saatusest, rahast ja õigest hingamisest Peasekretär taas koondise vaateväljas Raskete aegade kiuste kõrge kolmas koht Tarbija Tänavu on parimat tootlust pakkunud Eesti aktsiad Tartu Ema leidis koolilõputeema lapsele turvahälli valides Kaasav eelarve: tartlased jagavad 140 000 eurot Lasteaias peab mudilaste mänge valvama rohkem inimesi Sõdurite hauaplaatidele ilmusid uuesti nimed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Saatusest, rahast ja õigest hingamisest

3 min lugemist
Sten Priinits FOTO: Mihkel Maripuu

Eile teist aastat järjest vehklemise Eesti karikavõitjaks kroonitud Sten Priinits oli kahe aasta eest lähedal karjääri lõpetamisele. Nüüd on EMil hõbemedali võitnud vehkleja aga asjade käigu üle üliõnnelik – ta saab endiselt tegeleda sellega, mida armastab. Nagu Priinits ise ütleb, käib ta mööda oma rada.

Tellijale Tellijale

«25-aastaselt tundsin, et ma ei suuda enam areneda. Kaalusin võimalust pidada pausi ja käia näiteks Austraalias, kuid siis tegi saatus minu eest otsuse ära. Eesti koondise peatreeneriks sai Igor Tšikinjov, kes võttis mu oma käe alla. See tõi kaasa uue arengu,» meenutab 27-aastane Priinits.

«Olen alati teadnud, et ma ei ole keskpärane sportalane, olen midagi enamat. Õnneks õpetas uus treener mulle, et 25-aastaselt õige vehklejaelu alles algab. Selles vanuses hakkavad füüsilised ja vaimsed aspektid paika loksuma. Tšikinjov ilmus välja kõige õigemal hetkel ja päästis mu karjääri. Ilma temata poleks ma täna siin. Tema abil uskusin endasse edasi ja olen selle üle väga õnnelik. Sündisin sisuliselt spordisaalis ning sport on mu perekonda sisse kodeeritud. Saan jätkata mööda oma rada käimist.»

03.10.2015 06.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto