Raskete aegade kiuste kõrge kolmas koht

Kertu Klettenberg ja Ulrike R. FOTO: Albert Truuväärt

RATSUTAMINE. Kertu Klettenberg tegi eile Saku suurhallis Tallinn International Horse Show’l võimsa esituse, kui sai maailmakarika sarja kuuluval takistussõidul kõrge kolmanda koha. 26-aastane ratsutaja oli pärast võistlust loomulikult rahulolev, kuid samas enesekriitiline: «Isegi natuke julgem oleks võinud olla ja veel kiiremini sõita.»

Tellijale Tellijale

Baltimaade suurimale hobuüritusele pandi eile punkt 140–160 cm klassi takistussõiduga, mis oli Saku suurhalli meelitanud rohkearvulise publiku. Kõrgetasemelisel võistlusel oli stardis viis eestlast, neist nimekamad Eesti tippude hulka kuuluvad Gunnar Klettenberg ja Rein Pill. Neljale eesti mehele, sealhulgas oma isale silmad ette teinud Kertu Klettenbergi sõnul ei läinud ta otseselt nii kõrget kohta püüdma, sest hobune Ulrike R oli aasta aega kõõlusevigastusega eemal olnud ning see oli tal esimene võistlus sel aastal.

«Rohkemat ei oskaks kuidagi tahta,» tunnistas Klettenberg, kelle sõnul sai Ulrike R suurepäraselt hakkama ka kodupubliku ees esinemise pingega. «Oi, mulle tundus, et täna (eile – toim) nautis ta seda väga, kui plaksutati ja kaasa elati. Ta üldiselt ei lase end väga häirida sellistest asjadest, autasustamise ajal seisab alati rahulikult.»

03.10.2015 06.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto