Sisukord
Arvamus
Postimees
10.10.2015
Eesti Uus trend: ostja kutsub müüjale politsei Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Veteranid kohtusid suure jalgpallimatši eel peaministritega Eesti lühiuudised lk 4 Pagulased ootavad heatahtlikkust Sool, leib ja sõbralik tere Ei löö kunagi käega Täbaras Tsahkna Uudiseid loomaaiast: londilised ootavad pidu Välismaa Välismaa lühiuudised: 9.10.2015 Sahharovile kandideerivad nii Savtšenko kui Snowden Kui mitte vendlus, siis vajadus Jeruusalemm ja Iisrael upuvad vägivalda Nobeli komitee pärgas tuneeslasi Elu pärast sõda Arvamus Juhtkiri: Eesti ime ja praeguste poliitikute häbi Jean-Pierre Bourguignon: teadusele tuleks vaadata optimistlikumalt Mees, kes vajab isanime Ahto Lobjaka essee: piirirahvas Peeter Langovitsi tagasivaade: Unic vallutas vanalinna Kui mitte vendlus, siis vajadus Ei löö kunagi käega Päeva karikatuur Täbaras Tsahkna Erik Prozes: Ma ei usu nende pisaraid Postimees 1936. aastal: Tartu kammivabrik «Estico» leekides Kultuur Metallile müüdud Unustatud vana Väikeste asjade rock NY art-pop Mida arvab Postimehe žürii filmist «Karmil pinnal»? Aasta soundtrack Luulehetk – hetk luules Mis tants? Võta parem naine! Müstika jäävusest ehk keskaegse loo kaasaegsest tähendusest Lennon, Liverpool ja surematud biitlid Axel ja Maria, August ja Siri Sport Spordi lühiuudised 10.10 Saaremaa rallit juhib Siim Plangi Cretu oma mängijatest: kellele on avatud taeva väravad, kes on koondise A ja O Kelly Sildaru oskuste arendamiseks astuti järgmine vajalik samm Jimmy Högberg – haridust nautiv müüdimurdja Tarbija Kaitstud töö võimaldab töötada ka raske puudega inimesel AK Metallile müüdud Unustatud vana Väikeste asjade rock NY art-pop Mis tants? Võta parem naine! Aasta soundtrack Aita Taavi Aasal Tallinna juhtida Planeedid ennustavad Viimane veerg Edgar Savisaare tervitus kaitsepolitseile Elu pärast sõda Arter Kui valida, siis see, mis hirmutab Margit Härma: kui suur on sinu maailm? Vaat see on kohutav kliima! Mustanahaline Läti kommunist-separatist Kaks paari, neli ellusuhtumist Hendrik Aguri õppetunnid rabas Harriet Toompere: lapsena tahtsin olla keegi, keda keegi ei tea Igavesed ajateenijad ehk ühe rühma 20 aastat rivis Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Margit Härma: kui suur on sinu maailm?

3 min lugemist
Margit Härma. FOTO: Erakogu

Mind kutsuti tagasi kooli. Õnneks mitte kohustuslikus korras oma haridust täiendama, vaid tundi andma, minu vana kooli juubeli puhul. Esimese hooga mõtlesin: «Issand, mul on ju niigi palju parajasti käsil, ja mida mul üldse on õpetada!?» Samas lubati mul lahkelt valida, millist ainet ja millal soovin õpetada, ning mina otsustasin kodanikuõpetuse kasuks, et rääkida vastutustundlikust ettevõtlusest.

Tellijale

Alles paar nädalat tagasi oli Kumus vastutustundliku ettevõtluse konverents, kus ka minul oli võimalus auditooriumi ees oma mõtteid jagada. Samal teemal olen siin ja seal kõnelenud varemgi. Vahel tekib küsimus, kas tõesti on vaja vastutustundlikkusest nii palju rääkida. See oleks nagu meeldetuletamine, et pärast tualetis käimist tuleb käsi pesta või et poest pole ilus kommi varastada. Aga siis tuleb jälle ilmsiks mõni korruptsiooniskandaal, millesse on segatud meie tipp-poliitikud, või annab meedia teada, et heausklikele tarbijatele on müüdud ussimunade ja kolibakteritega mulda juurikate kasvatamiseks, või leitakse koormatäite kaupa mahamaetud ehitusjäätmeid, mille töötlemise eest klient on raha maksnud, või tabatakse rahvusvaheline suurettevõte lauspettuselt.

09.10.2015 12.10.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto