Sisukord
Intervjuu
Postimees
09.10.2015
Eesti Mälumäng Uus lootus: Eesti-Vene piirilepe tuleb hiljemalt augustis Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Pirita rand on täis surnud millimallikaid Tagakülg lk3 lühiuudised 0910esikülg Savisaar astus üles TTV otsesaates Vaktsineerimise järel viidi mitu koolilast haiglasse Eesti loodab jõuluks võtta vastu viis pagulasperet Majandus Eile selgusid Eesti parimad ettevõtted Majanduse lühiuudised Uue rahvusliku lennufirma ümber on endiselt hulk segadust Välismaa Brittidele lisaks on loota teisigi liitlassõdureid NATO peab Venemaa mustrit Türgi ja Läänemere kohal samaks Välismaa lühiuudised Valgevene valmistub vormilisteks valimisteks Arvamus Marina Kaljurand: piirilepingud Venemaaga, veel kord Päeva karikatuur Peeter Koppel: Euroopa vajab pagulasi nagu õhku Juhtkiri: teeme selle piirilepingu ometi ära Sigrid Kõiv: lapsevanema kannatused - võistluskasutus koolis Uus Venemaa saadik: lähim naaber on tähtsam kaugest sugulasest Postimees 1910. aastal: Tallinna ühiskondline iseloomustus Henrik Roonemaa: Keisri hull, 2015 Kultuur Monument meie aja kannatustele ja vaprusele Sport Blatter ja Platini eemaldati ametist Spordi lühiuudised Itaalia meedia: Eesti on meie alagrupi Tuhkatriinu Klavan: erinevalt eelmisest Wembleyl-käigust on meil nüüd Kostja Tänak tuli uunikumiga koduseid tippe kimbutama Rooney saab kuldse saapa, kuid platsile ei pääse Tallinn Savisaar astus üles TTV otsesaates Tarbija Hingemattev päikesetõus puhkusesaare vulkaanikraatril Tartu Kodumaja juht: heade tegijate turg on alati üsna tühi Tähetornis avatakse maailmamõõtmise jaam Rein Järlik pidas juubelit. Stuudios muidugi Noore kunstniku looming levib laias ilmas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kodumaja juht: heade tegijate turg on alati üsna tühi

8 min lugemist
Kodumaja kontserni juht Lembit Lump ei varja, et ettevõttel on olnud aegu, mil kohe kuidagi pole läinud. Kuid kunagi pole olnud aegu, kus oleks mõeldud töö lõpetamisele. Praegu töötab Kodumajas üle 500 inimese, nii palju töötajaid pole firmas varem olnud. FOTO: Margus Ansu

Kodumaja, mis eile õhtul kuulutati ettevõtlusauhindade galal Eesti aasta ettevõtteks ja aasta eksportööriks, soovib olla parimate tegijate seas. Selleks tuleb alati püüda hiilgava tulemuse poole, mis annab pääsu parimate hulka. Hiilgavaks tulemuseks on vaja alati teha natuke rohkem, kui nõutakse, ütleb Kodumaja juht Lembit Lump.

Tellijale Tellijale

Novembris 20-aastaseks saava Kodumaja mullune käive oli 52 miljonit eurot, sel aastal on ettevõttel sihiks 60 miljoni eurone käive. Kas see eesmärk täitub?

Läinud on suhteliselt hästi. On oht, et 60 miljonit eurot ei tule, kuid sinna lähedale võiksime jõuda küll. Käibe kasvatamiseks on veel palju ruumi, sest meie tehaste tehniline võimsus võimaldab saavutada kuni 100 miljoni eurose aastakäibe.

08.10.2015 10.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto