Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
09.10.2015
Eesti Mälumäng Uus lootus: Eesti-Vene piirilepe tuleb hiljemalt augustis Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Pirita rand on täis surnud millimallikaid Tagakülg lk3 lühiuudised 0910esikülg Savisaar astus üles TTV otsesaates Vaktsineerimise järel viidi mitu koolilast haiglasse Eesti loodab jõuluks võtta vastu viis pagulasperet Majandus Eile selgusid Eesti parimad ettevõtted Majanduse lühiuudised Uue rahvusliku lennufirma ümber on endiselt hulk segadust Välismaa Brittidele lisaks on loota teisigi liitlassõdureid NATO peab Venemaa mustrit Türgi ja Läänemere kohal samaks Välismaa lühiuudised Valgevene valmistub vormilisteks valimisteks Arvamus Marina Kaljurand: piirilepingud Venemaaga, veel kord Päeva karikatuur Peeter Koppel: Euroopa vajab pagulasi nagu õhku Juhtkiri: teeme selle piirilepingu ometi ära Sigrid Kõiv: lapsevanema kannatused - võistluskasutus koolis Uus Venemaa saadik: lähim naaber on tähtsam kaugest sugulasest Postimees 1910. aastal: Tallinna ühiskondline iseloomustus Henrik Roonemaa: Keisri hull, 2015 Kultuur Monument meie aja kannatustele ja vaprusele Sport Blatter ja Platini eemaldati ametist Spordi lühiuudised Itaalia meedia: Eesti on meie alagrupi Tuhkatriinu Klavan: erinevalt eelmisest Wembleyl-käigust on meil nüüd Kostja Tänak tuli uunikumiga koduseid tippe kimbutama Rooney saab kuldse saapa, kuid platsile ei pääse Tallinn Savisaar astus üles TTV otsesaates Tarbija Hingemattev päikesetõus puhkusesaare vulkaanikraatril Tartu Kodumaja juht: heade tegijate turg on alati üsna tühi Tähetornis avatakse maailmamõõtmise jaam Rein Järlik pidas juubelit. Stuudios muidugi Noore kunstniku looming levib laias ilmas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rein Järlik pidas juubelit. Stuudios muidugi

2 min lugemist
Värske pilt vanas televiisoris. Legendaarne telemees Rein Järlik võttis oma eilse suure juubeli puhul õnnitlusi vastu ERRi Tartu stuudios. Parimate soovide ütlejate hulgas oli ka Tartu stuudio juhataja Aivi Parijõgi. FOTO: Margus Ansu / montaaž

Legendaarne telesaatejuht ning endine poliitik Rein Järlik tähistas eile Eesti rahvusringhäälingu Tartu stuudios koos endiste kolleegidega oma 80 aasta juubelit.

Tellijale Tellijale

Füüsikuharidusega Järlik sattus televisiooni kuuekümnendatel ning töötas teles üle 30 aasta. Tema juhitud kuulsamad saatesarjad olid «Õhtu teadlastega», «Ajurünnak», «Surma ei otsinud keegi» ja «Viiekümnendad».

Koos Feliks Unduski ja Hagi Šeiniga juhtis Järlik saatesarja «Mõtleme veel», mis oli laulva revolutsiooni ajal üks kõige rohkem Eesti ühiskonda ja Eesti iseseisvuse taastamist mõjutanud telesaade. Järlik osales ka rahvarinde asutamises ning oli Eesti Vabariigi ülemnõukogu ja hilisema riigikogu liige. 2001. aastal andis president Lennart Meri Järlikule Valgetähe V klassi teenetemärgi.

08.10.2015 10.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto