Sisukord
Nädala näod
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Täbaras Tsahkna

1 min lugemist
Valitsus kiitis Margus Tsahkna ettepaneku heaks. FOTO: Marko Saarm / Sakala

Isamaa ja Res Publica Liidu juht Margus Tsahkna pingutas kolmapäeva õhtul unetunde lugemata, virmalisi nägemata. Ta töötas läbi järgmise päeva valitsuskabineti materjale ja jõudis kell kaks selleni, et Eesti-Vene piirileppe juures peaks olema siiski eraldi deklaratsioon Tartu rahu rõhutamiseks.

«Mis mõttes?» imestasid valitsuspartnerid hommikul öist teadet lugedes. Kui hetkel, mil on lootus lähima kümne kuu jooksul lepe lõpuks ära sõlmida, kasutada sõnu «lisame otsusele deklaratsiooni», tekitab see pinget. Hommik on ööst targem ja päeval selgus, et Tsahkna seisis ühe lause eest. Selle eest, et tegemist on väga selgelt piirileppega.

Avatud rahvusluse loosungi all IRLi juhtima asunud Tsahkna seis ei pane kadestama: ta on üks pagulasteema eestkõneleja, erakonna reiting on langenud alla igasugust arvestust. Rahu IRLi kui erakonna tuleviku jaoks ei paista ei Tartust ega Toompealt.

Seotud lood
17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto