Sisukord
Nädala näod
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mees, kes vajab isanime

1 min lugemist
Jaan Tamm FOTO: Peeter Langovits

Kui majandusministeeriumis kavandatud muudatustega tõusis rahvusliku lennukompanni etteotsa Jaan Tamm, sain aru venelaste tarkusest, kes kasutavad isanime.

Jaan Tamm on direktor muinsuskaitseametis, Antsla muusikakoolis, kunagi oli ka lennukolledžis. Kuid need Jaan Tammed pole need, kellest me praegu räägime. Meie Jaan Tammest on jäänud avalikku ruumi kõige silmatorkavama jäljena Tallink Takso. Väga hea firma, Tulika Takso kõrval teine, mille autodesse istun kõhklusteta. Tallinki suuromaniku Infortari direktorina teab meie Jaan Tamm kõike reisilaevandusest ja paar aastat Estonian Airi nõukogus andis talle teadmise lennundusest. Seni on ta avalikel üritustel hoidunud tagaplaanile või laua tagumisse nurka. Saab siis näha, kuidas tal lendamine välja tuleb. Andres Reimer.

Seotud lood
17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto