SULGPALL

Must jõudis poolfinaali

Sulgpalli maailmakarika turniiril Almeres Hollandis tegi Raul Must veerandfinaalis suurepärase esituse ja jõudis võiduga 19:21, 21-14, 21-18 India mängija R.M.V Gurusaidutti üle poolfinaali. Mäng maailma edetabelis 42. kohal asuva Gurusaiduttiga kestis üle tunni aja. Musta treeneri Mart Siliksaare sõnul oli kohtumises palju pikki ja raskeid pallivahetusi. «Esimeses geimis tegi Raul veel liiga palju lihtvigu. Kuid teise ja kolmanda geimi mängis taktikaliselt väga hästi. Raul suutis vältida vastasele palli tõstmist ega andnud talle hästi rünnakuvõimalusi,» lisas Siliksaar. Poolfinaalis on Musta vastane Malaisia mängija Teck Zhi Soo ja taanlase Emil Holsti vahelise kohtumise võitja.