Sisukord
Tarbija
Postimees
13.10.2015
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Kantslerist välisluure juhiks Horoskoop Tagakülg Koolijütsid ehtisid Pärnus helkuripuu Reisikiri põgenikesaarelt Eesti lühiuudised Urmas Reinsalu: vihakõne küsimust tuleb võtta terve mõistusega Kriminaalõiguse ekspert: vihakõne mõiste laiendamisel tuleb olla ettevaatlik Võrdse kohtlemise ekspert: politsei ei võta vaenu õhutamise juhtumeid tõsiselt Maruste: kriminaliseerida tuleb vägivallale üles kutsumine Keskerakonna ahtaks kuivanud annetustekukrut täidavad Tallinna linnajuhid Majandus Majanduse lühiuudised Maksuamet alustab võitlust OÜtamisega Tulla võib pikk majandusseisak Välismaa Ettemääratud saatusega poiss Reisikiri põgenikesaarelt Isake tegi seda jälle Välismaa lühiuudised Nad sõidavad Donbassi asemel sõdima Süüriasse Arvamus Juhtkiri: kui ütled, siis ütle avalikult Lugeja kiri: piirilepingust Venemaaga Sirje Niitra: Savisaar ei saa aru Postimees 1910. aastal: kahe lehe iseäralik sõprus Liina Selgis: vigane pruut?! Ahto Lobjakas: russkii mir ehk Vene piiritu plaan Kersti Kaljulaid: milleks meile Euroopa? Kultuur Naise mässav meeleheide Sport Spordi lühiuudised Kimikaze sai kiita ja nahutada Kuidas Serbiast jagu saada: hea serv ja soomlaste abikäsi Kangur kustutas korvpallikaardilt eestlaste jaoks järjekordse suure valge laigu Tarbija Arvutimüük on maailmas endiselt languses Microsoft sai valmis oma esimese sülearvuti Tartu Kutsekool kutsub tööajal õppima Valvo Semilarski: kas Tartusse tuleb tasuta ühistransport? Jüri Saar: linnapea kullatud kujust ja klaaskapist raeplatsil Rahvas valis linnahalli ja amfiteatri Eleen Laasner: mina, karsklane Maalide väljapanek tuli kokku sobitada Eakad inimesed vajavad uutmoodi lelusid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Microsoft sai valmis oma esimese sülearvuti

2 min lugemist
Microsoft Surface Book on ettevõtte esimene sülearvuti, mis paistab silma eripärase disaini, aga samas ka krõbeda hinna poolest. FOTO: Microsoft

Aastaid eelkõige tarkvarahiiuna tuntud Microsoft astub üha jõulisemalt seadmetootjate hulka. Microsofti nime kannavad nutitelefonid, tahvelarvutid ning nüüdsest ka sülearvuti. Tõsi, Microsofti toodete puhul on keeruline tõmmata piiri, mis on tahvelarvuti ja mis sülearvuti.

Tellijale Tellijale

Esimene Microsofti enda toodetud sülearvuti Surface Book hiilgab nii oma disaini kui ka hinnasildil ilutsevate suurte numbrite poolest. Selle 13,5-tolline ekraan on kontrastsusega 1:1800, mis tagab väga kirkad värvid ja sügavad mustad toonid, resolutsioon on 3000 x 2000 pikslit.

Loomulikult on ekraan puutetundlik ning sellel saab kirjutada-joonistada kaasatuleva pliiatsiga. Ekraani arvuti korpuse küljest eemaldades on võimalik kasutada seda tahvelarvutina, asetades aga ekraani tagasi korpuse külge, muutub ka graafika tänu arvutis olevale riistvarale võimsamaks.

12.10.2015 14.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto