Sisukord
Võrkpall
Postimees
13.10.2015
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Kantslerist välisluure juhiks Horoskoop Tagakülg Koolijütsid ehtisid Pärnus helkuripuu Reisikiri põgenikesaarelt Eesti lühiuudised Urmas Reinsalu: vihakõne küsimust tuleb võtta terve mõistusega Kriminaalõiguse ekspert: vihakõne mõiste laiendamisel tuleb olla ettevaatlik Võrdse kohtlemise ekspert: politsei ei võta vaenu õhutamise juhtumeid tõsiselt Maruste: kriminaliseerida tuleb vägivallale üles kutsumine Keskerakonna ahtaks kuivanud annetustekukrut täidavad Tallinna linnajuhid Majandus Majanduse lühiuudised Maksuamet alustab võitlust OÜtamisega Tulla võib pikk majandusseisak Välismaa Ettemääratud saatusega poiss Reisikiri põgenikesaarelt Isake tegi seda jälle Välismaa lühiuudised Nad sõidavad Donbassi asemel sõdima Süüriasse Arvamus Juhtkiri: kui ütled, siis ütle avalikult Lugeja kiri: piirilepingust Venemaaga Sirje Niitra: Savisaar ei saa aru Postimees 1910. aastal: kahe lehe iseäralik sõprus Liina Selgis: vigane pruut?! Ahto Lobjakas: russkii mir ehk Vene piiritu plaan Kersti Kaljulaid: milleks meile Euroopa? Kultuur Naise mässav meeleheide Sport Spordi lühiuudised Kimikaze sai kiita ja nahutada Kuidas Serbiast jagu saada: hea serv ja soomlaste abikäsi Kangur kustutas korvpallikaardilt eestlaste jaoks järjekordse suure valge laigu Tarbija Arvutimüük on maailmas endiselt languses Microsoft sai valmis oma esimese sülearvuti Tartu Kutsekool kutsub tööajal õppima Valvo Semilarski: kas Tartusse tuleb tasuta ühistransport? Jüri Saar: linnapea kullatud kujust ja klaaskapist raeplatsil Rahvas valis linnahalli ja amfiteatri Eleen Laasner: mina, karsklane Maalide väljapanek tuli kokku sobitada Eakad inimesed vajavad uutmoodi lelusid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuidas Serbiast jagu saada: hea serv ja soomlaste abikäsi

3 min lugemist
Eesti võrkpallikoondise treening Busto Arsizios. Henri Treial (vasakul) koos Ardo Kreegi ja Keith Pupartiga. FOTO: Tairo Lutter

Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril alagrupist edasi pääsenud Eesti võrkpallikoondis reisis eile Torinost Busto Arsiziosse, kus play-off'is kohtutakse täna Serbiaga. See on Eesti koondise jaoks ajaloos teine kord EMil play-off'i pääseda, ka aastal 2011 jõudis Eesti 12 sekka, kus kaotati Bulgaariale 0:3.

Tellijale Tellijale

Meeskond pidas eile õhtul Busto Arsizios Pala Yamamay spordihallis ka treeningu, mida viisid läbi abitreener Rainer Vassiljev ja füüsilise ettevalmistuse treener Mirko Fasini. Peatreener Gheorghe Cretu ja statistik Alar Rikberg jäid hotelli videoid analüüsima. Trennist tagasi jõudes toimus videokoosolek ja vastase analüüs anti meestele edasi. Veel teine koosolek toimus mängupäeva hommikul. Koondise hotell asub Vareses, kust mängusaali on 45 minuti pikkune bussisõit. Et tänahommikune treening pidi toimuma väiksemas saalis, ent samuti Busto Arsizios, otsustati see ära jätta. «Et mängijaid säästa, ja kuna mängusaali poleks saanud, oli see mõistlik,» kommenteeris Vassiljev.

Rainer Vassiljevi sõnul on serblaste nõrgim koht vastuvõtt. «Sel turniiril on neil olnud probleeme vastuvõtuga, nii hüppelt serviga kui planeerivaga. See annab lootust, et kui me suudame oma esimest puudet kontrollida ja neid mõjutada, siis kohe kaovad ära temporündajad, kes on neil hästi distsiplineeritud. Eesmärk on tempomehed võrgust välja saada ja siis nurgast korrektset kaitseblokki mängida,» selgitas Vassiljev. See tõi edu ka Horvaatia vastu.

12.10.2015 14.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto