Sisukord
Autosport
Postimees
13.10.2015
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Kantslerist välisluure juhiks Horoskoop Tagakülg Koolijütsid ehtisid Pärnus helkuripuu Reisikiri põgenikesaarelt Eesti lühiuudised Urmas Reinsalu: vihakõne küsimust tuleb võtta terve mõistusega Kriminaalõiguse ekspert: vihakõne mõiste laiendamisel tuleb olla ettevaatlik Võrdse kohtlemise ekspert: politsei ei võta vaenu õhutamise juhtumeid tõsiselt Maruste: kriminaliseerida tuleb vägivallale üles kutsumine Keskerakonna ahtaks kuivanud annetustekukrut täidavad Tallinna linnajuhid Majandus Majanduse lühiuudised Maksuamet alustab võitlust OÜtamisega Tulla võib pikk majandusseisak Välismaa Ettemääratud saatusega poiss Reisikiri põgenikesaarelt Isake tegi seda jälle Välismaa lühiuudised Nad sõidavad Donbassi asemel sõdima Süüriasse Arvamus Juhtkiri: kui ütled, siis ütle avalikult Lugeja kiri: piirilepingust Venemaaga Sirje Niitra: Savisaar ei saa aru Postimees 1910. aastal: kahe lehe iseäralik sõprus Liina Selgis: vigane pruut?! Ahto Lobjakas: russkii mir ehk Vene piiritu plaan Kersti Kaljulaid: milleks meile Euroopa? Kultuur Naise mässav meeleheide Sport Spordi lühiuudised Kimikaze sai kiita ja nahutada Kuidas Serbiast jagu saada: hea serv ja soomlaste abikäsi Kangur kustutas korvpallikaardilt eestlaste jaoks järjekordse suure valge laigu Tarbija Arvutimüük on maailmas endiselt languses Microsoft sai valmis oma esimese sülearvuti Tartu Kutsekool kutsub tööajal õppima Valvo Semilarski: kas Tartusse tuleb tasuta ühistransport? Jüri Saar: linnapea kullatud kujust ja klaaskapist raeplatsil Rahvas valis linnahalli ja amfiteatri Eleen Laasner: mina, karsklane Maalide väljapanek tuli kokku sobitada Eakad inimesed vajavad uutmoodi lelusid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kimikaze sai kiita ja nahutada

3 min lugemist
Kimi Räikköneni uljas manööver röövis Valtteri Bottaselt (esiplaanil) poodiumikoha. FOTO: SCANPIX

Soomlaste Kimi Räikköneni ja Valtteri Bottase kokkupõrge Sotši vormel-1 etapi viimasel ringil lõi kihama nii Soome kui ka muu maailma meedia. «Kimikaze!» teatas vormeliekspert Leo Turrini oma blogis, väljaanne Corriere della Sera manitses aga koomilises võtmes Räikköneni, et too tuntud autolõhkujalt Pastor Maldonadolt tööd käest ei võtaks.

Tellijale Tellijale

Soomlaste Kimi Räikköneni ja Valtteri Bottase kokkupõrge Sotši vormel-1 etapi viimasel ringil lõi kihama nii Soome kui ka muu maailma meedia. «Kimikaze!» teatas vormeliekspert Leo Turrini oma blogis, väljaanne Corriere della Sera manitses aga Räikköneni, et ta tuntud autolõhkujalt Pastor Maldonadolt tööd käest ei võtaks.

Bottase kolmandat kohta jahtinud, kuid kaasmaalase Williamsile tagarattasse sõitnud ja seeläbi Bottase auto rajapiiretesse lennutanud Räikkönen tõi küll oma sädemeid pilduva ja tugevalt kannatada saanud Ferrari viiendana üle lõpujoone, ent sai kohtunikelt 30-sekundilise ajatrahvi ja langes kaheksandaks.

«No oleks võinud, jah, vähe paremini minna,» muigas Räikkönen MTV Spordi stuudios võistlust analüüsides, kuid oli kindel, et tal oli õigus sellises kohas möödasõitu üritada.

12.10.2015 14.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto