Margus Hunt. FOTO: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

«Nad on täielikud vastandid, aga nad ei vihka teineteist.»

Madridi Reali superstaari Gareth Bale'i agendi Jonathan Barnetti sõnul ei ole kuulujuttudel, et Bale ja Reali liider Cristiano Ronaldo on vihavaenlased, mingit alust.

Tellijale Tellijale

Saksamaa ja Poola EM-finaalturniirile

JALGPALL. Pühapäeva hilisõhtul selgusid edasipääsejad jalgpalli EMi valiksarja D-alagrupist. Otse EMile pääsesid naaberriigid Saksamaa ja Poola, Iirimaa püüab kohta EMil play-off’i kaudu. Saksamaa kaotas eelviimases voorus Iirimaale ning eile oldi kodus tõsises hädas Gruusiaga. Skoori avasid sakslased alles 50. minutil, kui penalti realiseeris Thomas Müller. Kolm minutit hiljem Jaba Kankava viigistas. Sakslastele tõi lõpuks raske 2:1 võidu Max Kruse värav 11 minutit enne mängu lõppu. Poola võitis samal ajal Grzegorz Krychowiaki ja Robert Lewandowski (pildil) väravate toel 2:1 Iirimaad, kelle ainsa värava lõi Jonathan Walters penaltist.