Sisukord
Korvpall
Postimees
15.10.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Linnahalli remondiplaan peab kevadeks tehtud olema Palju õnne Tagakülg Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Esikülg 15.10 33 kuud ja 850 000 eurot võimuparteidele Sisserändevastased avaldasid Tallinnas meelt Bussijuht keeldus pimedale naisele sooduspiletit müümast Majandus majanduse spalta parem majanduse spalta vasak Elisa juht: Euroopa vajab dramaatilisi muutusi Välismaa «Loodan, et jumala halastus juhib sind islami ilu juurde» Välismaa lühiuudised Taani imaam: demokraatia ja islam ei sobi kokku Kohus ootab Mas’i traagilisel päeval Arvamus Külli Taro: valitsussektori töötajate arvu vähendamisest võiks saada muutuste vedur Juhtkiri: kes vajutas päästikule? Vastulause: tõrvikurongkäik peab Eesti rahvast ühendama (1) Rein Veidemann: eestikeelsuse kaitseks Postimees 1933. aastal: petlik «kõva käe» ihalus Päeva karikatuur: Vene karu taob trummi Vahur Kersna: elutilk ja põrgulake Peeter Einola: suurema Eesti uks on avatud! Kultuur Postimehe kino alustab «Sipelgapesaga», tulevad ka esilinastused Varres ja Kangro- argise varjatud külg Herkki-Erich Merila fotonäitus: kilekotid ja kehad — fotokunsti võimalikkusest fotoüledoosiga ühiskonnas Sport Spordi lühiuudised 15.10 Euroliiga alustab, kaks eestlast platsil Kogemustest kahetiste tunneteni Mis juhtus Hollandi jalgpalliga? Tallinn Linnahalli remondiplaan peab kevadeks tehtud olema Tarbija Haisev peldik jääb minevikku Kemmergupiltidest sai hobi Tartu Teele Arak: Arena Tartu projektikaustast ja kaasamisest Jüri Kõre: Lissabon ja leedlambid, Emajõe kaldapiirded ja linnahall Puud loovutavad platsi jalgpallile Muuseumid kutsuvad vaheajal avastusmängudele Niisugune ongi õnnelik ruum Tartu kesklinna lisandub 300 uut korterit Õuduste õhtu innustab ka lugema Meelelahutus Koomiks Sudoku

Euroliiga alustab, kaks eestlast platsil

3 min lugemist
Kristjan Kangur. FOTO: Baskonia.com

Täna startiv Euroliiga, Euroopa korvpallisõprade maiuspala, saab eestlaste jaoks õiged tuurid üles homme, kui mänge alustavad Siim-Sander Vene koduklubi ja paljude eestlaste lemmik Kaunase Žalgiris ning Kristjan Kanguri tööandja Vitoria Laboral Kutxa. Kui esialgu ajutise lepinguga meeskonda kuuluva Kanguri roll on veel ebaselge, siis Vene on vähemalt Leedu liiga kohtumistes kuulunud Žalgirise põhimeeste hulka.

Tellijale Tellijale

«Leedu liiga ja Euroliiga on ikkagi kaks täiesti erinevat asja,» ei rutanud Siim-Sanderi isa, veel tunamullu Žalgirise abitreenerina Euroliiga karusselli kaasa teinud Priit Vene põhjapanevaid järeldusi tegema. Poja mängu suhtes on tal aga siiski kindlad ootused. «Loodan, et ta suudab teha sammu edasi – seda nii mänguaja kui ka tulemuslikkuse poolest.»

Novembris 25. sünnipäeva tähistav Vene tegi Euroliigaga tutvust juba viis aastat tagasi. Žalgirise särgis on ta Euroopa tugevaimas liigas pallinud ka kahel viimasel hooajal. Mullu kogus ta 12 mängu keskmisena neli punkti ja 1,4 lauapalli. Tänavuseks hooajaks on ta jõudnud korvpalluri parimasse ikka, kuid papa Vene soovide täitumiseks tuleb tal end kehtestada päris tiheda konkurentsiga meeskonnas.

14.10.2015 16.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto