Sisukord
Uudised
Postimees
15.10.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Linnahalli remondiplaan peab kevadeks tehtud olema Palju õnne Tagakülg Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Esikülg 15.10 33 kuud ja 850 000 eurot võimuparteidele Sisserändevastased avaldasid Tallinnas meelt Bussijuht keeldus pimedale naisele sooduspiletit müümast Majandus majanduse spalta parem majanduse spalta vasak Elisa juht: Euroopa vajab dramaatilisi muutusi Välismaa «Loodan, et jumala halastus juhib sind islami ilu juurde» Välismaa lühiuudised Taani imaam: demokraatia ja islam ei sobi kokku Kohus ootab Mas’i traagilisel päeval Arvamus Külli Taro: valitsussektori töötajate arvu vähendamisest võiks saada muutuste vedur Juhtkiri: kes vajutas päästikule? Vastulause: tõrvikurongkäik peab Eesti rahvast ühendama (1) Rein Veidemann: eestikeelsuse kaitseks Postimees 1933. aastal: petlik «kõva käe» ihalus Päeva karikatuur: Vene karu taob trummi Vahur Kersna: elutilk ja põrgulake Peeter Einola: suurema Eesti uks on avatud! Kultuur Postimehe kino alustab «Sipelgapesaga», tulevad ka esilinastused Varres ja Kangro- argise varjatud külg Herkki-Erich Merila fotonäitus: kilekotid ja kehad — fotokunsti võimalikkusest fotoüledoosiga ühiskonnas Sport Spordi lühiuudised 15.10 Euroliiga alustab, kaks eestlast platsil Kogemustest kahetiste tunneteni Mis juhtus Hollandi jalgpalliga? Tallinn Linnahalli remondiplaan peab kevadeks tehtud olema Tarbija Haisev peldik jääb minevikku Kemmergupiltidest sai hobi Tartu Teele Arak: Arena Tartu projektikaustast ja kaasamisest Jüri Kõre: Lissabon ja leedlambid, Emajõe kaldapiirded ja linnahall Puud loovutavad platsi jalgpallile Muuseumid kutsuvad vaheajal avastusmängudele Niisugune ongi õnnelik ruum Tartu kesklinna lisandub 300 uut korterit Õuduste õhtu innustab ka lugema Meelelahutus Koomiks Sudoku

Õuduste õhtu innustab ka lugema

2 min lugemist
Mingi osa õudus­rajast tuleb kindlasti rõskesse ja ämblikuvõrke täis keldrisse. Monaliisa Murs (vasakult), James Paul Arney, Hermine Aints, Oskar Post ja Marleen Auman. FOTO: Kristjan Teedema

Septembris oli võimalus kõikidel Tartus tegusatel noortel küsida linnalt raha mõne ettevõtmise jaoks, mis rikastaks siinsete inimeste hinge. Nii mõtleski punt 15-aastaseid noori korral­dada veidi teistsuguse olemisega õhtu.

Tellijale Tellijale

Nad tahavad näidata teistele omaealistele, et õuduskirjandus ja -filmid on lahedad. Kui hirmsate raamatute lugemine hakkaks lastele meeldima, vähendaks see ühtlasi probleemi, et loetakse liiga vähe. Samuti saaks ühiste huvidega noored moodustada oma kogukonna ning rääkida neid huvitavatest õudsetest lugudest.

Idee sai alguse, kui eelmisel aastal oli õpilasmaleva lõpuülesandeks korraldada mõni üritus. Nii otsustasidki need­samad noored korraldada õuduste õhtu, sest see teema tundus huvitav ja üsna vähe käsitletud.

14.10.2015 16.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto