Sisukord
Kultuur
Tänane leht
17.10.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Lõuna-Euroopas oli juba ammu halba aimata Uus vasikas aias Tagakülg Võrus põrus narkokontrollis 76 ajateenijat Simson kandideerib Savisaare kõrval Keskerakonna esimeheks Vana mees tahab tööriistu tagasi eesti lk 4 lühiuudised 1710 esikülg Välismaa lühiuudised Parim loodusfoto tehti vihmas liduvast jänesest Laevakaitsjad saavad peagi koju Välismaa Välismaa lühiuudised Türgi sõjavägi tulistas alla Süüriast riigi õhuruumi sisenenud õhusõiduki Briti teadur: Brexit viiks tõenäoliselt Šotimaa lahkulöömiseni Arvamus Eesti rahva nimel Asendamatu liider Nädala nägu: Suhete korraldaja Mugavust ja mõnu! Peeter Langovits: tagasivaade Daniel James Colli veste: Armastus karri vastu Juhtkiri: kutsealuste šokeeriv vahelejäämine kaitseväes Edward Lucas: Eesti ID-kaart on toetuspunkt, mida Archimedes otsis Henrik Roonemaa: raamat sellest, miks tuleb vahetada parooli Olev Remsu: kõik piirid on ajutised Päeva karikatuur Kultuur Üks tilk õnne tõrvapotis Nädala album. Üsna cool küte Suure entsüklopedisti kirjutuskera Aja auk. Mees, kes leiutas kaheksakümnendad Noored lennud Mida arvab Postimehe žürii kassetist «Lennud unes või ilmsi»? Luulehetk – hetk luules «Õnne 13» arvustus: 19 000 minutit minu elust Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: spordi dilemma – vägevad emotsioonid ja kainestavad külmad arvud Eesti hinnatuim ralliklass kaob ajalukku Rahvusvaheline korvpall on kui raha neelav must auk? Tarbija Jurist vastab Tööl ei pea kannatama AK Andrus Järg: anname Y-generatsioonile tiivad ja linnutee Nädala album. Üsna cool küte Ahmetovi Salong-teater Kõik piirid on ajutised Aja auk. Mees, kes leiutas kaheksakümnendad Mida arvab Postimehe žürii kassetist «Lennud unes või ilmsi»? Noored lennud Lasteaiadetektiiv ja Une-Mati «Paljas mees» tekitab sensatsiooni! Viimane veerg Edgar Savisaare teadaanne kaitsepolitseile Peeter Langovits: tagasivaade Edward Lucas: Eesti ID-kaart on toetuspunkt, mida Archimedes otsis Olev Remsu: kõik piirid on ajutised Arter Saatuslik pulmareis Šotimaale 30 aastat hiljem Eesti just muutus! Tuntud inimesed meenutavad, kus nad olid, kui kuulsid olulistest uudistest Ettevõtja Jüri Käo intervjuus Priit Pulleritsule: Kõik ideed vana majanduse arendamiseks tulevad uuest majandusest Ainult täiskasvanutele: patuparadiis Viimsis Justin Petrone: Hipsterid vallutagu ka Pelgulinn ja Tallinna mäed Kristo Elias: reisil saadud kogemusi rahas ei mõõda Salapärane elus ja filmis Kuku jätkab boheemlaslikus stiilis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nädala album. Üsna cool küte

2 min lugemist
Eagles Of Death Metal FOTO: Kuvatõmmis

Eagles Of Death Metal

Zipper Down

Eagles Of Death Metal

Hinne: 4

Tellijale Tellijale

Eagles Of Death Metal on selline projektipõhine bänd Californiast Palm Springsist. Selle liikmed on lapsepõlvesõbrad Josh Homme, kes mängib trumme ja osasid kitarre, ja Jesse Hughes, kes laulab ja mängib teisi osasid kitarre. Josh Homme on põhimõtteliselt meie aja üks tähtsamaid rock’imehi, kui nii võib öelda (Kyuss, Queens Of Stone Age jne). Homme’i puhul on huvitav ka see, et ta on pärit Palm Springsi miljonäride suguvõsast ja välja näeb ka nagu mingisugune USA ülikoolifilmide korporatsiooni-kiusaja, kes nohikutele valu annab. Aga tegelikult ei ole. Tegelikult on ta funky tüüp, kes on mitmekülgselt andekas ja kellel on ka hea huumorimeel. Pisut küll selline miljonärilapse huumorimeel, aga see ongi kõige parem huumorimeel.

Jesse Hughes tundub küll natuke suvalisem kuju. Josh on renessansimees, aga see teine tüüp suvakas, ütles üks mu sõber. Pisut tegi sõber küll nende sõnadega Jesse’ile liiga. Hiljuti tegi kuulus ajakirjandusväljaanne VICE temast ka dokfilmi «Redemption of Devil», mille reklaamtekstis seisis: mis juhtub siis, kui üks karismaatilisemaid rock-staare (see pole päris tõsi) jõuab 40-aastaseks ja ta on saanud kogu seksi, narkootikumid ja rock’ n’roll’i, mis maailmas on (see on osaliselt võimalik). Mille järel teeb ta hoopis sellise lükke, et pöördub hoopis usu ja konservatiivse poliitika poole. Temast saab ka katoliku preester. Mõni aeg tagasi oli ta ühe raamatu peategelane, kus andis seksinippe. Selline mitmekülgne mees ja päris täpselt ei saa aru, mida ta võtab tõsiselt ja mida mitte.

16.10.2015 19.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto