Sisukord
Nädala näod
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (19) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (18) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Asendamatu liider

1 min lugemist
Kert Toobal FOTO: Mihkel Maripuu

Kert Toobal (36) on Eesti võrkpallikoondises asendamatu mees, sest samaväärset vahetust vanameistrile pole. Võistkonna kapten on peale üliolulise rolli mänguliselt ka meeste sütitaja ja emotsionaalne liider, kes ei luba kaaslastel pead norgu lasta, ükskõik, mis olukord mängus tekib.

Tihti mängib ta vigastuste kiuste ja läbi valu, tegemata sellest kunagi erilist numbrit, sest annab aru, et temata suurt tulemust ei püüta. Toobal usub ja võitleb alati lõpuni. Euroopa meistrivõistluste üleminekumängus ühelt soosikult Serbialt saadud ülinapp kaotus tegi kogenud mehe esimest korda elus kaotuse tõttu nii emotsionaalseks, et ta pidi intervjuu ajal enda kogumiseks pausi paluma. See näitas hästi, kui palju Toobal sellest mängust hoolib. Kasutades peatreener Gheorghe Cretu sõnu: «Kert on selle meeskonna A ja O.»

Seotud lood
25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto