Sisukord
Eesti
Postimees
20.10.2015
Eesti Mälumäng Kohvri eksadvokaat: FSB ja kapo olid nägu näo vastu Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Politsei näitab vormi Ilves: põgenikekriis võib Euroopa taas kaheks jagada Parlament Priit Toobali kütusekasutust ei uuri Eesti eitab 200 000 põgeniku ümberasustamise plaani Nõmmel peksti puruks hulk bussiootepaviljone Eesti lühiuudised Tootjad ja kaupmehed: muudatused ei lahenda probleemi Eesti hakkab pensione maksma üle maailma Majandus Majanduse lühiuudised IBM ärgitab Eestit andmeid jagama Valuutafond soovitab Eestil eelarvepoliitikat lõdvendada Välismaa Välismaa lühiuudised Merkeli avatud uste poliitika pingestab Saksamaad Vaade Vene provintsist: sat-TV ja säästude lõppemine hakkavad pilti muutma Šveitsis võitsid valimistel rahvuslased Arvamus Sirje Kiin: piirideta piir ehk kust läheb piir? Juhtkiri: lõplik võit alkoholismi üle? Uwe Gnadenteich: usu küsimused Hundisilmal Postimees 1932.aastal: Einbund loobus valitsust kujundamast. Vladimir Juškin: miks Putin on Süürias? Pirkka-Marja Põldvere: OÜ-tamine ja lollus Kultuur Kassnaine päästab õnnetu ajakirjaniku Vaadeldes teiste valu Taguotsa lood Sport Spordi lühiuudised Kalev/Cramo sai Ühisliigas oodatud võidu ja portsu enesekindlust Mariel Gregor: ata-ata, poliitikud, ehk Eesti ja Sloveenia imede erinevused Prantsusmaa lõpetas Sloveenia imelise teekonna Olümpia lükkab Allikvee kooliteed edasi Eesti uus rallilootus kõnnib Märtini ja Tänakuga sama teed Tallinn Arhitektide arvates tehti Vanasadama arhitektuurikonkursil sohki Tallinna lühiuudised Tarbija Kuidas oskab Tesla ise sõita? Tartu Seajahil sai pihta saarerahva hõljuk Purjus parvetajaid ootab kahjunõue Hotelli Park suured maalid lähevad oksjonile Pargid ja haljasalad teevad majadele ruumi Milline võiks olla meie kesklinn? Mari-Liis Pintson: Kas lasteaed on kõigest pakihoid? Lennukad ja realiseeritavad ideed Tartule Tühi maja tõmbab süütajaid ligi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Politsei näitab vormi

2 min lugemist
Politsei- ja piirivalveameti töötajad saavad uuendatud vormid. FOTO: PPA

Politsei- ja piirivalveamet (PPA) esitleb reedel Tallinnas Telliskivi loomelinnakus Tallinn Fashion Weekil politsei uut sise- ja välivormi ning maismaapiiril töötavate ametnike rohelist välivormi. Vormi on politsei jaoks välja töötanud A La Carte Uniformsi meeskond ning praeguseks on proovikandjad juba mitu kuud uut vormi ka päriselt katsetada saanud.

Tellijale Tellijale

PPA tehnika- ja varustustalituse juhtivspetsialisti Ilona Laido sõnul on esmatähtis, et politseinik tunneks end vormiriietes hästi, kuid see juhtub vaid siis, kui need on heast materjalist ja nendes on hea tööd teha.

«Tööriiete materjale on aastatega oluliselt edasi arendatud ning turule on tulnud uued ja paremad kangad. Paljude naaberriikide, näiteks Soome ja Rootsi politsei ning ka kohalikud erasektori ettevõtted on oma vormiriideid arendanud ja uusi lahendusi ka meile tutvustanud. Oleme vormi värskendamise peale juba mõnda aega mõelnud ning koostööpartneritelt saadud teadmised annavad meile kindlust, et ka PPA-l on aeg aastaid kasutuses olnud vormi ajakohastada,» lausus ta.

19.10.2015 21.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto