Sisukord
Kaup ja teenus
Postimees
23.10.2015
Eesti Majanduse lühiuudised Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohus otsustab, kas Savisaar jätkab linnapeana Palju õnne Toom ei lepi piirkonna esimeheks trügiva Simsoniga Keskerakond andis sularaha liikumise kohta vastused lk 4 augud all pildiallkiri lk 4 lühiuudised lk.4 2310 viimneveerg Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Majandus Majanduse lühiuudised Norra ei taha ja ei saa enam olla põhjamaade tankla Välismaa Augud koolimaja seinas meenutavad tulistamist Rünnak ehmatas Rootsit Välismaa lühiuudised Arvamus Märt Niidassoo: Suur-Karja piirangud – viimane mees laseb tule kustu? Juhtkiri: lootus ja tüli Tallinna südames Postimees 1930. aastal: metsniku salapärane surm – kas õnnetu juhtumine või mõrtsukatöö? Lugejakirjad Toomas Hendrik Ilves: Müürid, mida me ise püstitame Päeva karikatuur Maarja Vaino: Laulupeost ei piisa Henrik Roonemaa: Me peame rääkima Teslast, aga mida? Sport Tänak alustas tagasihoidlikult ManCity leidis endale lõpuks sangari Liivak: nii jätkates kaob korvpall viie aastaga Spordi lühiuudised Jalgpall nagu Kafka romaanis Tallinn Linnasüda nihkub mere äärde Tarbija Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Tartu Võrtsjärve ääres laiub liivakõrb Väike tüdruk kehastub tantsides moelavade diivaks Riigiarhivaar Priit Pirsko: digiajastu on kasvatanud arhiivi külastatavuse sajakordseks Erakool soovib järgmisel aastal avada gümnaasiumi Uues koolimajas lõpevad tunnid õhtul Eino Baskinit mängib kaks näitlejat üksi ja korraga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta

3 min lugemist
Lenovo tahvelarvuti. Foto on illustratiivne. FOTO: RICK WILKING/REUTERS

Augusti lõpus insuldiga haiglasse sattunud naise ema sattus probleemide rägastikku, kui tahtis EMTs lõpetada tütre nimele võetud tahvelarvuti järelmaksulepingut – arvuti läks juba viis päeva pärast kasutust remonti.

Tellijale Tellijale

«Siis nad tahtsid eeskostet – seda ei ole ja see ei tulegi ju nii kiiresti,» rääkis 12. oktoobril naine (nimi toimetusele teada), kelle sõnul ei tea ei tema ise ega ka arstid, kas ja kui hästi tütar teda augusti lõpus tabanud insuldist taastub. «Minule jääb mulje, et nad tahavad eestkostjale kogu selle kupatuse kaela sokutada – aga see on toimunud enne tema haigestumist, kuidas nad saavad eestkostjale kaela sokutada sellise asja?» küsis ta.

Nimelt ostis tema 25-aastane tütar 12. augustil Tartu Lõunakeskuse EMT ja Elioni esindusest järelmaksulepinguga tahvelarvuti Lenovo. «Viis päeva sai kasutada, siis viis selle garantiiremonti,» kirjeldas naine. Augusti lõpus oli aga tütrel insult, mille tagajärjel ta sattus haiglasse, kus on siiani. Kuni selle ajani oli ta olnud täiesti terve noor naine. «Mis täpselt juhtus, ega mina ka ei tea, ja tütre käest ma ju küsida ei saa,» nentis ema, kelle sõnul on tütar küll koomast välja tulnud, kuid tema mõtlemine ei ole siiani päriselt taastunud.

Nii EMT kui ka Elioni kaubamärgi omaniku Eesti Telekomi esindaja sõnul nõuavadki sellised olukorrad tervet hulka toiminguid, mis võivad olla aeganõudvad ja tülikad. «Samas on kõik need tegevused jällegi juriidilisest aspektist teenusepakkujale vajalikud,» selgitas ettevõtte meediasuhete juht Raigo Neudorf.

22.10.2015 24.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto