Sisukord
Välismaa
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (7) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (10) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (2) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust (2) Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid (2) Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus (1) Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (3) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot (7) Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi (1) Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Balkani pagulasdraama kestab edasi

3 min lugemist
Iraagi põgenikud Tovarniku raudteejaamas Horvaatias on süüdanud pisikese lõkke, et ennast külma eest kaitsta. FOTO: SCANPIX

 Sloveeniast on saanud pagulaste rändemarsruudi uus pudelikael, olukorra muudab veelgi keerulisemaks vihm ja külm. Lisaks tekitavad pagulaste seas paanikat infopuudus ja pidevalt muutuvad reeglid piiride ületamise kohta.

Tellijale

Ungari valitsuse hiljutised sammud pagulaste voo peatamiseks läbi Kreeka, Makedoonia ja Serbia Ungari kaudu Lääne-Euroopasse sundisid põgenikke valima uue marsruudi läbi Sloveenia, kustkaudu loodetakse jõuda edasi Austria kaudu Saksamaale või Skandinaaviasse.

Sloveeniasse jõudnuna on pagulased tehniliselt sisenenud ka ELi Schengeni viisaruumi, kus riikide vaheline piirikontrollon kaotatud. Mitu riiki, sealhulgas Austria ja Saksamaa, on aga migratsioonikriisi tõttu piirikontrolli ajutiselt taastanud.

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto