Sisukord
Korvpall
Tänane leht
23.10.2015
Eesti Majanduse lühiuudised Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohus otsustab, kas Savisaar jätkab linnapeana Palju õnne Toom ei lepi piirkonna esimeheks trügiva Simsoniga Keskerakond andis sularaha liikumise kohta vastused lk 4 augud all pildiallkiri lk 4 lühiuudised lk.4 2310 viimneveerg Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Majandus Majanduse lühiuudised Norra ei taha ja ei saa enam olla põhjamaade tankla Välismaa Augud koolimaja seinas meenutavad tulistamist Rünnak ehmatas Rootsit Välismaa lühiuudised Arvamus Märt Niidassoo: Suur-Karja piirangud – viimane mees laseb tule kustu? Juhtkiri: lootus ja tüli Tallinna südames Postimees 1930. aastal: metsniku salapärane surm – kas õnnetu juhtumine või mõrtsukatöö? Lugejakirjad Toomas Hendrik Ilves: Müürid, mida me ise püstitame Päeva karikatuur Maarja Vaino: Laulupeost ei piisa Henrik Roonemaa: Me peame rääkima Teslast, aga mida? Sport Tänak alustas tagasihoidlikult ManCity leidis endale lõpuks sangari Liivak: nii jätkates kaob korvpall viie aastaga Spordi lühiuudised Jalgpall nagu Kafka romaanis Tallinn Linnasüda nihkub mere äärde Tarbija Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Tartu Võrtsjärve ääres laiub liivakõrb Väike tüdruk kehastub tantsides moelavade diivaks Riigiarhivaar Priit Pirsko: digiajastu on kasvatanud arhiivi külastatavuse sajakordseks Erakool soovib järgmisel aastal avada gümnaasiumi Uues koolimajas lõpevad tunnid õhtul Eino Baskinit mängib kaks näitlejat üksi ja korraga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Liivak: nii jätkates kaob korvpall viie aastaga

3 min lugemist
Jaanus Liivak. FOTO: Margus Ansu

Viis aastat Hollandis elanud ja töötanud Jaanus Liivak on tänavusest hooajast tagasi koduses Tartus. Eesti korvpallikoondise endine tagamees ja enne lahkumist meistriliigas Valga klubi peatreeneri ametit pidanud mees ei vajanud kõrgepalgalist töökohta mõnes Eesti mõistes tippklubis, vaid haaras meelisalal sarvist kinni Erkmaa korvpallikooli noormeeste juhendajana. Ta on veendunud, et Hollandis veedetud perioodist oli kasu.  

Tellijale Tellijale

«Seal ei pruugita teha asju teistmoodi, kuid sa hakkad seal asju teistmoodi nägema. Tunnetasin seda juba mängijana ja tunnetasin ka treenerina,» sõnas Liivak. Alati sõnakal mehel on kodus veedetud kuudega tekkinud oma nägemus ka koduses korvpallis toimuvast. «Juttude põhjal jääb mulje, et me kõik teame, mis on valesti, aga olukorra parandamiseks ei tee keegi midagi.»

Postimehega vesteldes võttis Liivak jutuks viis teemat.

22.10.2015 24.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto