Sisukord
Välismaa
Postimees
23.10.2015
Eesti Majanduse lühiuudised Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohus otsustab, kas Savisaar jätkab linnapeana Palju õnne Toom ei lepi piirkonna esimeheks trügiva Simsoniga Keskerakond andis sularaha liikumise kohta vastused lk 4 augud all pildiallkiri lk 4 lühiuudised lk.4 2310 viimneveerg Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Majandus Majanduse lühiuudised Norra ei taha ja ei saa enam olla põhjamaade tankla Välismaa Augud koolimaja seinas meenutavad tulistamist Rünnak ehmatas Rootsit Välismaa lühiuudised Arvamus Märt Niidassoo: Suur-Karja piirangud – viimane mees laseb tule kustu? Juhtkiri: lootus ja tüli Tallinna südames Postimees 1930. aastal: metsniku salapärane surm – kas õnnetu juhtumine või mõrtsukatöö? Lugejakirjad Toomas Hendrik Ilves: Müürid, mida me ise püstitame Päeva karikatuur Maarja Vaino: Laulupeost ei piisa Henrik Roonemaa: Me peame rääkima Teslast, aga mida? Sport Tänak alustas tagasihoidlikult ManCity leidis endale lõpuks sangari Liivak: nii jätkates kaob korvpall viie aastaga Spordi lühiuudised Jalgpall nagu Kafka romaanis Tallinn Linnasüda nihkub mere äärde Tarbija Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Tartu Võrtsjärve ääres laiub liivakõrb Väike tüdruk kehastub tantsides moelavade diivaks Riigiarhivaar Priit Pirsko: digiajastu on kasvatanud arhiivi külastatavuse sajakordseks Erakool soovib järgmisel aastal avada gümnaasiumi Uues koolimajas lõpevad tunnid õhtul Eino Baskinit mängib kaks näitlejat üksi ja korraga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rünnak ehmatas Rootsit

2 min lugemist
  • Rünnakus sai lisaks ründajale surma õpetaja ja õpilane.
  • Meedia teatel kandis ründaja «Tähesõdadest» tuntud tegelase Darth Vaderi maski.
  • Ründaja kummalise välimuse tõttu arvasid paljud, et tegu on naljaga
  • Ründaja viidi kohalikku regionaalhaiglasse, kus ta hiljem suri.
Trollhättani koolis õppiv tüdruk koos emaga eile sündmuspaigalt lahkumas. FOTO: SCANPIX

Eilne päev algas Rootsi suuruselt teisest linnast Göteborgist 75 kilomeetri kaugusel asuva Trollhättani tööstuslinna koolis nagu ikka. Igapäevase rutiini lõpetas aga ootamatu rünnak Eesti aja järgi kella kaheksa paiku hommikul.

Tellijale Tellijale

«Ma olin klassikaaslastega klassiruumis, kui ühe mu klassiõe õed hüüdsid teda, et hoiatada teda koolis oleva mõrvari eest. Siis me panime klassiukse lukku, aga meie õpetaja jäi koridori,» kirjeldas läbielatut 400 õpilasega Kronani kooli õpilane eile väljaandele The Local.

«Me tahtsime teda hoiatada, sellepärast läksid mõned meist välja, ja siis ma nägin mõrvarit, kes kandis maski ja kellel oli mõõk. Meie õpetajat pussitati,» jätkas ta. «Mõrvar hakkas mind jälitama, ma jooksin teise klassi. Kui ma poleks jooksnud, oleks mind tapetud. Ma olen väga hirmul. Kõik siin on hirmul.»

22.10.2015 24.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto