Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
23.10.2015
Eesti Majanduse lühiuudised Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohus otsustab, kas Savisaar jätkab linnapeana Palju õnne Toom ei lepi piirkonna esimeheks trügiva Simsoniga Keskerakond andis sularaha liikumise kohta vastused lk 4 augud all pildiallkiri lk 4 lühiuudised lk.4 2310 viimneveerg Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Majandus Majanduse lühiuudised Norra ei taha ja ei saa enam olla põhjamaade tankla Välismaa Augud koolimaja seinas meenutavad tulistamist Rünnak ehmatas Rootsit Välismaa lühiuudised Arvamus Märt Niidassoo: Suur-Karja piirangud – viimane mees laseb tule kustu? Juhtkiri: lootus ja tüli Tallinna südames Postimees 1930. aastal: metsniku salapärane surm – kas õnnetu juhtumine või mõrtsukatöö? Lugejakirjad Toomas Hendrik Ilves: Müürid, mida me ise püstitame Päeva karikatuur Maarja Vaino: Laulupeost ei piisa Henrik Roonemaa: Me peame rääkima Teslast, aga mida? Sport Tänak alustas tagasihoidlikult ManCity leidis endale lõpuks sangari Liivak: nii jätkates kaob korvpall viie aastaga Spordi lühiuudised Jalgpall nagu Kafka romaanis Tallinn Linnasüda nihkub mere äärde Tarbija Ema jäi teovõimetu tütre EMT lepingu lõpetamisel hätta Tartu Võrtsjärve ääres laiub liivakõrb Väike tüdruk kehastub tantsides moelavade diivaks Riigiarhivaar Priit Pirsko: digiajastu on kasvatanud arhiivi külastatavuse sajakordseks Erakool soovib järgmisel aastal avada gümnaasiumi Uues koolimajas lõpevad tunnid õhtul Eino Baskinit mängib kaks näitlejat üksi ja korraga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uues koolimajas lõpevad tunnid õhtul

2 min lugemist
Tartu täiskasvanute gümnaasiumi matemaatikaklass oli kolmapäeva ennelõunal õpilasi puupüsti täis. Tahvli ees seisnud õpetaja Reet Jakobson ja õpilased ei lasknud end häirida poole tunni pealt kohale jõudnud matemaatikahuvilisest, kellel tuli endale naaberklassist laud ja tool hankida. Sügisvaheaega selles koolis pole, sest õppeperiood kestab üheksa nädalat. Puhatakse jõulu-, kevad- ja suvevaheajal. FOTO: Margus Ansu

Sügisvaheaega pidavad õpilased hakkavad hommikul kella üheteistkümne paiku ärkama, tänavu uues koolimajas lõpuks ometi oma ruumid saanud Tartu täiskasvanute gümnaasiumi õpilased on siis juba teises tunnis. Ja see on alles pika päeva algus.

Tellijale Tellijale

Nooruse 9 koolimaja kahel ülemisel korrusel töötav Tartu täiskasvanute gümnaasium on koolipäeval vaikne, klassid on õpilasi täis.

Kooliaasta alguseks peaaegu valminud hoones on tunda kerget remondi- ja uue mööbli hõngu. «Nüüd on ka viimased ehitusmehed siit vist lahkunud,» muheles Tartu täiskasvanute gümnaasiumi õppealajuhataja Marika Kaasik.

22.10.2015 24.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto