T, 27.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Koduliigas läheb karmiks

Helar-Säärits KuuseKepp
, spordikommentaator
Koduliigas läheb karmiks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Helar-Säärits Kuusk-Kepp
spordikommentaator
Helar-Säärits Kuusk-Kepp spordikommentaator Foto: Erakogu

Eelmisel nädalal maailma spordiüldsust tabanud vapustus – Võnnu Maxima kaotus koduliiga fakk-off-mängudes Paide Pedele – on andnud maad tõsisele järelemõtlemisele. Sport, säärasena nagu me teda tundsime, on sattunud muutuste keerisesse.

Murenootidele on andnud hoogu Rapla Juustu ja Kehra Kährikute äpardunud kohtumine, mil teise poolaja alguses ära-veerenud pall tekitas raskeid vigastusi Kährikute kesktormaja Mauno Pudrumäe ajudele. Mees viibib hetkel raske psühhotraumaga Paide kainestusmajas. Sportlase sõnul ründas teda väljakul ümmargune täispuhutud kurat.

Kui selliste traumade jätkumine ning pidevad tagasilöögid korvpallimaailmas ei anna maad taandumisele, võib spordipubliku huvi peagi näidata langemise märke ning sponsorite toetus kahaneda, mis tooks kaasa suurenenud maksukoormuse Eesti spordi toetuseks.

Märksõnad
Tagasi üles