Sisukord
Välismaa
Tänane leht
26.10.2015
Eesti Kaitsevägi võib liituda ISISe-vastase ühisrindega Viis liiklusregistri eksamineerijat said kuriteokahtlustuse Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tagakülg Dilbert Noortebänd 2015 võitja on Abandoned Elysium Viis liiklusregistri eksamineerijat said kuriteokahtlustuse Savisaar võõrustas Hundisilmal piirkonnajuhte Eesti lühiuudised Suur-Karja tänava pidulisi kohalike elanike mured ei huvita Esikülg 26. oktoober Pentus viioldab Avo Viiolist võimsamalt Majandus Töösturid: Eesti uus alkoholipoliitika toob kasu Soomele Välismaa Mariupoli valijad jäid pika ninaga Brüsselis käis Junckeri eestvedamisel koos kriisikiirabi Gál: migrantide agressiivsus oli šokk Poolas koidab valimisvõit konservatiividele Stubb: tõenäoliselt näeme pagulaste hulga kasvu Arvamus Jaak Jõerüüt: Annuška ja vahva sõdur Švejk põgenikekriisi lahendamas Triin Pohlak: tervislik eluviis algab kodust ja koolist Nils Niitra: ekskursioon surnukuuri Juhtkiri: hambutu riik Postimees 1926.aastal: Norra karsklaste lootus rahvahääletusel Mariel Gregor: «Makske ise oma eraharidus kinni, raisk!»? Kultuur NO99 toob inimliku kõntsa nähtavale Sport Varrak: mäng polnud ideaalne, aga plusspoolel Spordi lühiuudised Parim vehkleja koondisest väljas? Noorte võim, mis võib kesta aastaid Tänak Kataloonia rallist: olin rahul asfaldil näidatud kiirusega Legendi närvid ütlesid üles NBA uus hooaeg: favoriitide küllus, noor staar ja unikaalne lätlane Tarbija Ellu jäävad vaid need, kes nalja ei mõista Tartu Inimesed hülgavad oma pikaaegse sõbra Talgulised leidsid veest padruneid Kunstirõõm asendus masendusega Detektoristide esimene leid lõi laineid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Gál: migrantide agressiivsus oli šokk

5 min lugemist
Ungari võimuerakonna Fidesz liige ja Euroopa Rahvaerakonna asepresindent Kingá Gál. FOTO: www.eppgroup.eu

Migrandid läksid just Ungaris agressiivseks seetõttu, et see oli esimene koht pärast Türgi, Kreeka, Makedoonia ja Serbia läbimist, kus neile üritati kehtestada mingeid reegleid, leidis võimuerakonna Fidesz liige ja Euroopa Rahvaerakonna asepresindent Kingá Gál intervjuus Postimehele.

Tellijale Tellijale

Millal hakkas Ungari aru saama, et sellest migratsioonilainest tuleb teie riigile suur probleem?

Märke oli aasta algusest. Suveks oli ilmselge, et peame astuma samme. Et sõnadest ei piisa. Kui sa ei anna selget signaali, siis see arv kasvab ja kasvab. Ühel päeval oli sada, järgmisel viissada, siis jõudsime tuhande ja siis viie tuhandeni. See andis sõnumi, et me peame midagi tegema, et see voog tuleb kuidagi korrastatuna hoida, sest olukord hakkas muutuma väga kaootiliseks.

24.10.2015 27.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto