Sisukord
Eesti
Tänane leht
26.10.2015
Eesti Kaitsevägi võib liituda ISISe-vastase ühisrindega Viis liiklusregistri eksamineerijat said kuriteokahtlustuse Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tagakülg Dilbert Noortebänd 2015 võitja on Abandoned Elysium Viis liiklusregistri eksamineerijat said kuriteokahtlustuse Savisaar võõrustas Hundisilmal piirkonnajuhte Eesti lühiuudised Suur-Karja tänava pidulisi kohalike elanike mured ei huvita Esikülg 26. oktoober Pentus viioldab Avo Viiolist võimsamalt Majandus Töösturid: Eesti uus alkoholipoliitika toob kasu Soomele Välismaa Mariupoli valijad jäid pika ninaga Brüsselis käis Junckeri eestvedamisel koos kriisikiirabi Gál: migrantide agressiivsus oli šokk Poolas koidab valimisvõit konservatiividele Stubb: tõenäoliselt näeme pagulaste hulga kasvu Arvamus Jaak Jõerüüt: Annuška ja vahva sõdur Švejk põgenikekriisi lahendamas Triin Pohlak: tervislik eluviis algab kodust ja koolist Nils Niitra: ekskursioon surnukuuri Juhtkiri: hambutu riik Postimees 1926.aastal: Norra karsklaste lootus rahvahääletusel Mariel Gregor: «Makske ise oma eraharidus kinni, raisk!»? Kultuur NO99 toob inimliku kõntsa nähtavale Sport Varrak: mäng polnud ideaalne, aga plusspoolel Spordi lühiuudised Parim vehkleja koondisest väljas? Noorte võim, mis võib kesta aastaid Tänak Kataloonia rallist: olin rahul asfaldil näidatud kiirusega Legendi närvid ütlesid üles NBA uus hooaeg: favoriitide küllus, noor staar ja unikaalne lätlane Tarbija Ellu jäävad vaid need, kes nalja ei mõista Tartu Inimesed hülgavad oma pikaaegse sõbra Talgulised leidsid veest padruneid Kunstirõõm asendus masendusega Detektoristide esimene leid lõi laineid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Savisaar võõrustas Hundisilmal piirkonnajuhte

2 min lugemist
Keskerakonna piirkondade juhtide koosolek Hundisilmal. FOTO: Mihkel Maripuu

Keskerakonna piirkonnaorganisatsioonide juhid käisid pühapäeval erakonna esimehe Edgar Savisaare kodutalus Hundisilmal, et arutada kuu aja pärast peetavaks kongressiks valmistumist.

Tellijale Tellijale

Keskerakonna peasekretär Priit Toobal kinnitas enne kohtumise algust, et piirkondade juhid arutavad kongressieelseid «tehnilisi küsimusi». Keskerakonna kongress, kus valitakse erakonnale uued juhid, leiab aset 29. novembril. Savisaare kõrval kandideerib esimeheks ka partei kauaaegne aseesimees ja riigikogu fraktsiooni juht Kadri Simson, kes oli Hundisilmal ka ise eile kohal. Kokku osales kohtumisel paarkümmend keskerakondlast.

Edgar Savisaar (suurel pildil, taamal Priit Toobal) lausus kohtumise järel, et esimehekandidaatide esitamiseks on mitu nädalat aega ja pole sugugi kindel, et neid juurde ei tule. «Iga esimehe positsioon kõigub, kui tal on niisugused kõvad vastased, aga ma loodan, et ma saan sellega hakkama,» ütles ta.

24.10.2015 27.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto