N, 30.11.2023

Savisaar võõrustas Hundisilmal piirkonnajuhte

Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Keskerakonna piirkonnaorganisatsioonide juhid käisid pühapäeval erakonna esimehe Edgar Savisaare kodutalus Hundisilmal, et arutada kuu aja pärast peetavaks kongressiks valmistumist.

Keskerakonna peasekretär Priit Toobal kinnitas enne kohtumise algust, et piirkondade juhid arutavad kongressieelseid «tehnilisi küsimusi». Keskerakonna kongress, kus valitakse erakonnale uued juhid, leiab aset 29. novembril. Savisaare kõrval kandideerib esimeheks ka partei kauaaegne aseesimees ja riigikogu fraktsiooni juht Kadri Simson, kes oli Hundisilmal ka ise eile kohal. Kokku osales kohtumisel paarkümmend keskerakondlast.

Edgar Savisaar (suurel pildil, taamal Priit Toobal) lausus kohtumise järel, et esimehekandidaatide esitamiseks on mitu nädalat aega ja pole sugugi kindel, et neid juurde ei tule. «Iga esimehe positsioon kõigub, kui tal on niisugused kõvad vastased, aga ma loodan, et ma saan sellega hakkama,» ütles ta.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles