Sisukord
Eesti
Tänane leht
26.10.2015
Eesti Kaitsevägi võib liituda ISISe-vastase ühisrindega Viis liiklusregistri eksamineerijat said kuriteokahtlustuse Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tagakülg Dilbert Noortebänd 2015 võitja on Abandoned Elysium Viis liiklusregistri eksamineerijat said kuriteokahtlustuse Savisaar võõrustas Hundisilmal piirkonnajuhte Eesti lühiuudised Suur-Karja tänava pidulisi kohalike elanike mured ei huvita Esikülg 26. oktoober Pentus viioldab Avo Viiolist võimsamalt Majandus Töösturid: Eesti uus alkoholipoliitika toob kasu Soomele Välismaa Mariupoli valijad jäid pika ninaga Brüsselis käis Junckeri eestvedamisel koos kriisikiirabi Gál: migrantide agressiivsus oli šokk Poolas koidab valimisvõit konservatiividele Stubb: tõenäoliselt näeme pagulaste hulga kasvu Arvamus Jaak Jõerüüt: Annuška ja vahva sõdur Švejk põgenikekriisi lahendamas Triin Pohlak: tervislik eluviis algab kodust ja koolist Nils Niitra: ekskursioon surnukuuri Juhtkiri: hambutu riik Postimees 1926.aastal: Norra karsklaste lootus rahvahääletusel Mariel Gregor: «Makske ise oma eraharidus kinni, raisk!»? Kultuur NO99 toob inimliku kõntsa nähtavale Sport Varrak: mäng polnud ideaalne, aga plusspoolel Spordi lühiuudised Parim vehkleja koondisest väljas? Noorte võim, mis võib kesta aastaid Tänak Kataloonia rallist: olin rahul asfaldil näidatud kiirusega Legendi närvid ütlesid üles NBA uus hooaeg: favoriitide küllus, noor staar ja unikaalne lätlane Tarbija Ellu jäävad vaid need, kes nalja ei mõista Tartu Inimesed hülgavad oma pikaaegse sõbra Talgulised leidsid veest padruneid Kunstirõõm asendus masendusega Detektoristide esimene leid lõi laineid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suur-Karja tänava pidulisi kohalike elanike mured ei huvita

2 min lugemist
Suur-Karja tänaval oli möödunud reedel palju lärmakaid baarikülastajaid. FOTO: Martin Ilustrumm

Tallinna vanalinna baaride reedeõhtused külastajad ei ole vaimustuses linnavalitsuse kavast piirata joomakohtade lahtioleku aegu.

Tellijale Tellijale

Linnavalitsuse korraldus, millega kehtestatakse kümnele vanalinnas tegutsevale meelelahutuskohale ja neid pidavatele isikutele majandustegevuse piirangud, on tekitanud tulise diskussiooni. On nii inimesi, kes näevad keeldudes ebaõiglust ning meelelahutusasutuste töö saboteerimist, kui ka neid, kes mõistavad, et ka vanalinna elanikel on õigus rahule ja vaikusele.

Otsustasin koos fotograafiga minna reede öösel vastu laupäeva Suur-Karja tänavale, et küsida sealsete piduliste käest, mida nemad keeldudest arvavad. 

24.10.2015 27.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto